BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Naujienos

2077 Viso įrašų
Nustatyti puslapyje rodomų įrašų skaičių
iki
Rodyti viską
Nuomos išlaidų kompensavimo laikotarpis baigsis rugpjūčio 31 d.

Nacionalinės plėtros įstaigos „Investicijų ir verslo garantijos“ (INVEGA) įgyvendinamos priemonės nuomos išlaidoms kompensuoti laikotarpis baigsis rugpjūčio 31 d. Tačiau paraiškas, skirtas kompensuoti nuomos išlaidoms, patirtoms nuo kovo 16 d. iki rugpjūčio 31 d., galima teikti iki pat gruodžio 1-osios. 

Apmokėtinų sąskaitų paskola ASAP – aktualus sprendimas verslams klientų nemokumo atveju

Skatinamąja finansine priemone pasinaudojusių įmonių teigimu, INVEGA paskola ASAP padėjo išsaugoti dėl neapmokėtų sąskaitų pradėjusią irti tiekėjų ir pirkėjų grandinę. 216-ai paraiškas užpildžiusių prekių ar paslaugų tiekėjų INVEGA jau suteikė finansinę pagalbą. 8 mln. eurų iš priemonei skirtų lėšų verslai sėkmingai panaudojo išrašytoms, tačiau klientų neapmokėtoms sąskaitoms padengti ir sutrikusiai apyvartai stabilizuoti.  

INVEGOS verslumo skatinimo komunikacijos kampanija – geriausia viešojo sektoriaus komunikacijos kampanija

Penktadienį vykusiuose „PR Impact Awards 2020“ paskelbti geriausi komunikacijos projektai, o geriausia viešojo sektoriaus komunikacijos kampanija buvo išrinkta INVEGOS ir integruotos komunikacijos agentūros „Idea Prima“ įgyvendinta trejus metus trukusi komunikacijos kampanija „Pradėk dirbti sau“.

2019 m. pabaigoje sunkumų patyrusioms įmonėms – nauja galimybė pasinaudoti INVEGOS pagalbos priemonėmis

Nuo šios savaitės įmonės, kurios 2019 m. gruodžio 31 d. buvo patiriančios sunkumų, bet įrodžiusios, kad paraiškos pateikimo metu nebėra laikomos patiriančiomis sunkumų, galės atitinkamai kreiptis į nacionalinę plėtros įstaigą „Investicijų ir verslo garantijos“ (INVEGA) arba priemones įgyvendinančius finansų tarpininkus bei pasinaudoti COVID-19 pandemijos padariniams mažinti skirtomis INVEGOS priemonėmis.

Teikiant apmokėtinų sąskaitų paskolas ASAP nebebus vertinamas pareiškėjų kredito reitingas

Teikdama paskolas pagal skatinamąją finansinę priemonę „Apmokėtinų sąskaitų paskolos“ ASAP INVEGA nebevertins paraiškas pateikusių įmonių kredito reitingo. Pakeitus paskolų ASAP teikimo sąlygas dėl jų gali kreiptis ir anksčiau sunkumų patyrusios įmonės, įrodžiusios, kad paraiškos teikimo metu nebėra patiriančios sunkumų.

Stabdomas paraiškų teikimas pagal priemonės 09.4.2-ESFA-K-714 „Formaliojo ir neformaliojo mokymosi galimybių plėtra“ kvietimą Nr. 3
2020 m. birželio 12 d. / Europos socialinio fondo agentūra

Informuojame, kad Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija keičia Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2020 m. sausio 16 d. įsakymu Nr. V-53 patvirtintą priemonės Nr. 09.4.2-ESFA-K-714 „Formaliojo ir neformaliojo mokymosi galimybių plėtra“ projektų finansavimo sąlygų aprašą Nr. 3.

Artimiausi renginiai

Buvęs Kitas
Birželis 2021
Pr An Tr Ke Pe Še Se
31
1
2
3
4
5
6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
22
23
24
25
26
27
28
29
30
01 02 03 04

Sekite naujienas

RSS