BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti RSS

Naujienos

Kviečiame teikti paraiškas pagal priemonės „Spartesnis vietos plėtros strategijų įgyvendinimas“ trečiąjį kvietimą

2021 m. balandžio 30 d. / Europos socialinio fondo agentūra

Europos socialinio fondo agentūra kartu su Vidaus reikalų ministerija kviečia teikti paraiškas finansuoti projektus pagal priemonės „Spartesnis vietos plėtros strategijų įgyvendinimas“ trečiąjį kvietimą.

Rodoma:

Atkreipiame dėmesį, kad teikti paraiškas gali tik tie pareiškėjai, kurie yra įtraukti į jau patvirtintus miesto vietos veiklos grupės projektų sąrašus. Nauji sąrašai negali būti sudaromi, taip pat negali būti atrenkami nauji pareiškėjai.

Šios priemonės tikslas - įgyvendinant vietos plėtros strategijas padidinti miestų bendruomenių socialinę integraciją ir pagerinti šių bendruomenių narių padėtį darbo rinkoje. Tam iš viso numatyta skirti beveik 2 mln. eurų.

Finansavimo lėšos pagal priemonę bus skiriamos bendruomenės inicijuojamoms veikloms, skirtoms mažinti gyventojų socialinę atskirtį, bedarbių ir ekonomiškai neaktyvių asmenų užimtumui didinti, bendruomenės verslumui didinti, gyventojų savanoriškai veiklai skatinti ir kt.

Tęstinė projektų atranka vyks iki 2021 m. gegužės 31 dienos. Atranka bus baigta anksčiau, jeigu pagal priimtus sprendimus dėl projektų finansavimo ir pateiktas naujas paraiškas bus paskirstytos visos priemonei numatytos lėšos.

Nuoroda į išsamią kvietimo informaciją.

Susiję įrašai