BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

DM 2020: II tipo cukrinio diabeto valdymo pirminėje sveikatos priežiūroje modelis

Nr. 08.4.2-ESFA-K-616-01-0018

Paraiškos būsena:
Nesudaryta sutartis
Vykdytojas Viešoji istaiga Marijampolės pirminės sveikatos priežiūros centras
Savivaldybė
Priemonė Sveikatos priežiūros kokybės ir prieinamumo gerinimas tikslinėms gyventojų grupėms įgyvendinant inovatyvius ir efektyvius sveikatos priežiūros modelius
Prioritetas 8 PRIORITETAS. Socialinės įtraukties didinimas ir kova su skurdu
Kvietimo kodas 08.4.2-ESFA-K-616-01

Lėtinėmis ligomis sergantiems žmonėms siūlomos sveikatos paslaugos nėra pakankamos, fragmentuotos ir dažnu atveju yra pavėluotos. Siekiant suvaldyti ir gydyti lėtines daugines ligas būtinas kasdienis ligos sekimas, bei tinkamų valdymo priemonių pritaikymas. Projekto metu kompleksinis poliligotų pacientų sveikatos priežiūros modelis CHRODIS bus išbandytas teikiant sveikatos priežiūros paslaugas pacientams sergantiems cukriniu diabetu ir kraujagyslių bei širdies ligomis. Modelio išbandyme dalyvaus 250 pacientų (150 Marijampolės ir 100 Alytaus). Modelio tikslas - suteikti pacientams kurio būklė yra kontroliuojama galimybę paslaugas gauti realiu laiku. Bandomas modelis apims šias sekcijas: I sekcija. Sergančių dviem ir daugiau lėtinėmis neinfekcinėmis ligomis pacientų priežiūra; II sekcija. Konsultacinė sistema specialistams; III sekcija. Pagalba pacientui ir šeimai įsisavinti ar pagerinti savipriežiūrą; IV sekcija. Informacinės sistemos ir technologijos.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2020-05-18
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas (2020-07-02)
2. Naudos ir kokybės vertinimas Ne (2020-07-02) 48.50
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 677 411,65 Eur
Prašoma finansavimo suma: 677 411,65 Eur

Sutarties informacija

Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
0,00

Susiję įrašai