BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Renginiai

Kviečiame į Patirčių sesiją "Suprasti kitą" („54+“ ir „Socialinę atskirtį patiriančių asmenų integracija į darbo rinką“ projektų vykdytojams)

Džiaugiamės pradėdami kartu įgyvendinti ESF projektus pagal priemones „54+“ ir „Socialinę atskirtį patiriančių asmenų integracija į darbo rinką“


Ateinančiais metais kartu su projektų vykdytojais turėsime daug nuveikti tam, kad projektai būtų įgyvendinti sėkmingai. Tikimės, kad pavyks sklandžiai bendradarbiauti ir siekti bendro tikslo, o tuo pačiu suprantame, kad projektų vykdymo metu kils įvairiausių iššūkių, o projektų sėkmė priklausys nuo sklandaus Jūsų ir mūsų bendradarbiavimo.

 

Todėl kviečiame šių priemonių projektų vykdytojus į Patirčių sesiją „Suprasti kitą“, kurioje kartu su Europos socialinio fondo agentūros projektų vadovais, LR finansų ministerijos ir LR socialinės apsaugos ir darbo ministerijos atstovais ieškosime efektyviausių bendradarbiavimo būdų, mokysimės kaip efektyviai pasiekti bendrų tikslų, bursime komandas. Suprasti vieniems kitus, pasidalyti patirtimi, rasti efektyviausius sprendimus ir pasiruošti būsimiems iššūkiams mums padės netikėtų patyriminių sesijų lektorius, žmogiškųjų išteklių ekspertas, buvęs Švedijos karo akademijos karininkas – Kęstutis Vingilis ir jo komanda.

 

Patirčių sesija vyks birželio 21 d. 09.30 – 16.00  val., Vilniuje.

Registracijos anketą prašome užpildyti iki birželio 18 d.

 

Lauksime Jūsų reginyje!

Žemėlapis

Ežeraičių g. 2, Vilnius

Kontaktiniai duomenys

Lina Beišinė 8 686 11 459 Lina.Beisine@esf.lt
Kviečiame į Patirčių sesiją "Suprasti kitą" („54+“ ir „Socialinę atskirtį patiriančių asmenų integracija į darbo rinką“ projektų vykdytojams)
Ežeraičių g. 2, Vilnius
Raktažodžiai: ESF esafa