BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Renginiai

Informacinis seminaras pareiškėjams, ketinantiems teikti paraiškas pagal priemonę „Kompleksinės paslaugos šeimai“

Europos socialinio fondo agentūra organizuoja informacinį seminarą pareiškėjams, ketinantiems teikti paraiškas pagal priemonę „Kompleksinės paslaugos šeimai“ (Nr.  08.4.1-ESFA-V-416).

 

Šios priemonės tikslas – sudaryti sąlygas šeimai gauti kompleksiškai teikiamas paslaugas, užtikrinant paslaugų prieinamumą kuo arčiau šeimos gyvenamosios vietos ir siekiant įgalinti šeimą įveikti iškilusius sunkumus ir krizes bei padėti derinti šeimos ir darbo įsipareigojimus.

 

Projektų atrankos būdas - valstybės projektų planavimas.

Galimi pareiškėjai – Lietuvos savivaldybių administracijos.

 

Į seminarą kviečiami dalyvauti paraiškas rengiantys ir su Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerija projektinius pasiūlymus derinantys savivaldybių administracijų darbuotojai ar jų atstovai.

 

Numatomos seminaro temos:

  • Paraiškų pildymas (paraiškos dalys, DUK, projekto veiklų pagrindimas).
  • Tinkamos finansuoti išlaidos projekte (biudžeto kategorijos, tinkamų finansuoti projekto išlaidų tipai, išlaidų pagrindimas, fiksuoti įkainiai ir fiksuotos norma).
  • Paraiškų teikimas (paraiškos priedai, pateikimo būdai, paraiškų atrankos procesas, kontaktiniai asmenys).

 

Seminaras vyks 2016 m. spalio 18 d. Vilniuje. Apie tikslią seminaro vietą ir darbotvarkę galimi seminaro dalyviai bus informuoti asmeniškai elektroniniu paštu. Dėl detalesnės informacijos maloniai kviečiame kreiptis telefonais – (8 5) 250 0230, (8 5) 250 02 19 arba el. paštu – jolita.staselyte@esf.lt; migle.aleksonyte@esf.lt

 

 

Žemėlapis

Vilnius

Kontaktiniai duomenys

Miglė Aleksonytė (8 5) 250 02 19 migle.aleksonyte@esf.lt
Informacinis seminaras pareiškėjams, ketinantiems teikti paraiškas pagal priemonę „Kompleksinės paslaugos šeimai“
Vilnius