BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Renginiai

Informacinis seminaras pareiškėjams, ketinantiems teikti paraiškas pagal priemonę „Kompleksinės paslaugos šeimai“

 

Europos socialinio fondo agentūra organizuoja informacinį seminarą pareiškėjams, ketinantiems teikti paraiškas pagal priemonę „Kompleksinės paslaugos šeimai“ (Nr.  08.4.1-ESFA-V-416).

 

Šios priemonės tikslas – sudaryti sąlygas šeimai gauti kompleksiškai teikiamas paslaugas, užtikrinant paslaugų prieinamumą kuo arčiau šeimos gyvenamosios vietos ir siekiant įgalinti šeimą įveikti iškilusius sunkumus ir krizes bei padėti derinti šeimos ir darbo įsipareigojimus.

Šiame seminare kviečiame dalyvauti paraiškas rengiančių ir su Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerija projektinius pasiūlymus suderinusių savivaldybių administracijų darbuotojus ar jų atstovus.

Galimi pareiškėjai – savivaldybių administracijos.

 

Numatomos seminaro temos:

  • Paraiškų pildymas (paraiškos dalys, DUK, projekto veiklų pagrindimas);
  • Tinkamos finansuoti projekto išlaidos (biudžeto kategorijos, tinkamų finansuoti projekto išlaidų tipai, išlaidų pagrindimas, fiksuoti įkainiai ir fiksuotos norma);
  • Paraiškų teikimas (paraiškos priedai, pateikimo būdai, paraiškų atrankos procesas, kontaktiniai asmenys).

 

Seminaras vyks 2016 m. rugsėjo 27 d. 10 – 14 val. Panevėžyje, viešbučio Romantic konferencijų salėje „Senvagė“ (Kranto g. 24, Panevėžys). Į seminarą kviečiame registruotis ne daugiau nei 2 asmenis iš įstaigos, ketinančios teikti paraišką. Apie tikslią seminaro darbotvarkę užsiregistravusius dalyvius informuosime asmeniškai elektroniniu paštu.

 

Registracija į seminarą yra privaloma, registruotis galite užpildę  dalyvio anketą iki rugsėjo 20 d. dienos. Maloniai prašome registruojantis nurodyti su paraiškos pildymu ar teikimu susijusius klausimus, į kuriuos atsižvelgsime rengdami seminaro mokymų medžiagą. Dėl detalesnės informacijos maloniai kviečiame kreiptis telefonais – (8 5) 241 3166, (8 5) 250 02 19 arba el. paštu – simona.mickeviciute@esf.ltmigle.aleksonyte@esf.lt

 

Žemėlapis

Kranto g. 24, Panevėžys

Kontaktiniai duomenys

Miglė Aleksonytė (8 5) 250 02 19 migle.aleksonyte@esf.lt
Informacinis seminaras pareiškėjams, ketinantiems teikti paraiškas pagal priemonę „Kompleksinės paslaugos šeimai“
Kranto g. 24, Panevėžys