Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.

Privatumo politika
Spausdinti

Renginiai

Konferencija „Viešojo ir privataus sektorių partnerystė: Lietuvos patirtis ir ateities perspektyvos“

LR finansų ministerija kartu su Centrine projektų valdymo agentūra, baigdamos įgyvendinti penkių metų  trukmės  ES struktūrinės paramos lėšomis finansuotą projektą „Viešojo ir privataus sektorių partnerystės skatinimas‘‘, organizuoja konferenciją „Viešojo ir privataus sektorių partnerystė: Lietuvos patirtis ir ateities perspektyvos“.

Konferencija vyks 2015 m. spalio 1 d. Vilniuje, viešbutyje „BEST WESTERN Vilnius“, adresu Konstitucijos pr. 14, Vilnius.

Konferencijos metu bus aptarti pagrindiniai projekto rezultatai, pokyčiai ir naujovės VPSP srityje Lietuvoje ir pasaulyje. Konferencijoje pranešėjai iš Lietuvos, JAV bei Jungtinės Karalystės pristatys inovatyvius privataus partnerio atrankos metodus ir alternatyvius partnerystės projektų finansavimo būdus.

Registracija į renginį jau uždaryta.

Žemėlapis

Konstitucijos pr. 14, Vilnius

Kontaktiniai duomenys

Rosita Saukaitė 37052191568 r.saukaite@cpva.lt
Konferencija „Viešojo ir privataus sektorių partnerystė: Lietuvos patirtis ir ateities perspektyvos“
Konstitucijos pr. 14, Vilnius