Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.

Privatumo politika
Spausdinti

Renginiai

Atvirų durų diena Viešųjų pirkimų tarnyboje

Spalio 30 dieną Viešųjų pirkimų tarnyba (VPT) kviečia perkančiąsias organizacijas į Atvirų durų dieną. Tądien galėsite asmeniškai  susitikti su VPT specialistais ir išgirsti atsakymus į jums rūpimus viešųjų pirkimų klausimus. Kiekvienos PO konsultacijai planuojama skirti iki 30 min. 

Siekdami užtikrinti sklandesnį ir efektyvesnį konsultavimą, ketinančių dalyvauti prašome registruotis čia.

„Atverdami Viešųjų pirkimų tarnybos duris ieškome įvairesnių konsultavimo formų bei pagalbos mūsų klientams galimybių. Norime dar geriau suprasti, kas labiausiai rūpi pirkimų organizatoriams, su kokiomis problemomis jie susiduria. Raštai ir skambučiai išsprendžia daug klausimų, tačiau betarpiškas bendravimas suteikia konsultacijai ir supratimui kitą kokybę. Tikimės, kad rinkai patiks ši iniciatyva ir atvirų durų dienos VPT taps tradicija“, - sakė VPT direktorė Diana Vilytė.

Išsamesnė informacija: http://www.esinvesticijos.lt/lt/naujienos/atviru-duru-diena-viesuju-pirkimu-tarnyboje

 

Žemėlapis

Kareivių g. 1
Atvirų durų diena Viešųjų pirkimų tarnyboje
Kareivių g. 1
Raktažodžiai: Viešieji pirkimai