Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.

Privatumo politika
Spausdinti

Neformalūs susitikimai su EK dėl 2021–2027 m. ES fondų investicijų programos

Vilniuje vyko neformalios derybos dėl investicijų Lietuvai

Smulkaus ir vidutinio verslo (SVV) konkurencingumo skatinimas, mokslinių tyrimų tikslų eksperimentinės plėtros ir inovacijų srityse, skaitmenizavimo ir įgūdžių, reikalingų sumaniai specializacijai, pramonės transformacijai ir verslumui, ugdymas, iššūkiai ir problemos – visa tai aptarta su Europos Komisija (EK) š. m. birželio 27 d. pirmose neformaliose derybose Vilniuje.

Birželio mėn. susitikime dėl 2021–2027 m. Europos Sąjungos fondų investicijų programos 1 prioriteto „Pažangesnė Lietuva“ investicijų dalyvavo EK, Finansų ministerijos, Ekonomikos ir inovacijų ministerijos ir Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos atstovai.

Rugsėjį vyks kitas neformalių derybų susitikimas su EK atstovais dėl 4 prioriteto „Socialiai atsakingesnė Lietuva“ investicijų.

1. Europos Komisijos pristatymas

2. Vyriausybės kanceliarijos pristatymas

3. MOSTA pristatymas

4. Ekonomikos ir inovacijų ministerijos pristatymas

5. Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos pristatymas


Puslapis atnaujintas 2019 Liepos 10 d.