Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.

Privatumo politika
Spausdinti RSS

Naujienos

„Vilnius factoring company“ taps „PayRay“

2019 m. rugsėjo 19 d. / UAB „Investicijų ir verslo garantijos“

Faktoringo paslaugų bendrovė „Vilnius factoring company“, teikianti paslaugas smulkiojo ir vidutinio verslo klientams, keičia pavadinimą į „PayRay“. Šis žingsnis atspindi strateginius kompanijos tikslus, nukreiptus tiek į paslaugų krepšelio, tiek ir į veiklos geografijos plėtrą, pranešė „PayRay“.

Rodoma:

Faktoringo paslaugų bendrovė „Vilnius factoring company“, teikianti paslaugas smulkiojo ir vidutinio verslo klientams, keičia pavadinimą į „PayRay“.

Šis žingsnis atspindi strateginius kompanijos tikslus, nukreiptus tiek į paslaugų krepšelio, tiek ir į veiklos geografijos plėtrą, pranešė „PayRay“.

„Prieš daugiau nei metus veiklą Lietuvoje pradėjome ir čia įsitvirtinome kaip faktoringo kompanija. Per šį laikotarpį aktyviai dirbdami su verslo klientais pastebėjome, kad jiems reikalingi lankstūs sprendimai tiek apyvartiniam kapitalui, tiek ir verslo vystymui finansuoti. Siekdami atliepti šiuos poreikius, plečiame teikiamų paslaugų spektrą – jį papildė bendradarbiaujant su Europos investicijų fondu labai smulkioms įmonėms ir ūkininkams išduodami mikrokreditai. Šiuos mums ir mūsų klientams svarbius pasikeitimus ir atspindi naujasis kompanijos pavadinimas“, – pranešime spaudai sako Renato La Fianza, „PayRay“ vadovas.

Jis pažymi, kad kompanijos pavadinimo keitimas susijęs ir su planuojama plėtra užsienyje. Tiesa, nepatikslinama, į kurią šalį. Nuo veiklos pradžios „Vilnius factoring company“ finansavo sąskaitų už 125 mln. Eur. Įmonės faktoringo portfelis siekia 25 mln. Eur. Bendrovės teikiamomis paslaugomis pasinaudojo 140 įmonių.

„PayRay“, tuomet dar kaip „Vilnius factoring company“, veiklą Lietuvoje pradėjo 2018 m. birželį. Šiuo metu kompanijoje dirba daugiau nei 20 žmonių. Jos įstatinis kapitalas – 20 mln. Eur.

 
VŽ informacija.

Artimiausi renginiai

Sekite naujienas

RSS