Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.

Privatumo politika

Naujienos

79 Viso įrašų
Nustatyti puslapyje rodomų įrašų skaičių
iki
Rodyti viską
Rodyti pilną sąrašą Atkreipkite dėmesį! Jūs pasinaudojote įrašu filtru, todėl matote susiaurintą sąrašą
„Invegos“ finansinių priemonių dėka verslą pasiekė milijonai eurų
2019 m. balandžio 26 d. / UAB „Investicijų ir verslo garantijos“

2018 metais nacionalinė plėtros įstaiga uždaroji akcinė bendrovė „Investicijų ir verslo garantijos“ (toliau – „Invega“) į Lietuvos verslą investavo 65 mln. eurų, o pritrauktų privačių investicijų suma siekė 154  mln. eurų.

Internetinės prekybos verslas: sėkmė iš antro karto
2019 m. balandžio 26 d. / UAB „Investicijų ir verslo garantijos“

Kauniečiui Povilui Tvarijonui, internetine prekyba užsienyje užsiimančios įmonės „Strateginiai partneriai“ įkūrėjui ir vadovui, nuosavą verslą pavyko įkurti iš antro karto. Ryžtas nepasiduoti kilo iš noro dirbti sau. Anot jo, nuversti kalnus įmanoma, kai suburi aplink save motyvuotą, atsidavusią ir patyrusią komandą, su kuria galima ne tik rasti bendrą kalbą, tačiau ir sutampa tikslai.

Viešųjų įstaigų dalininko teises bus galima įgyti paprasčiau
2019 m. balandžio 17 d. / UAB „Investicijų ir verslo garantijos“

Vyriausybė pritarė Ekonomikos ir inovacijų ministerijos siūlymui supaprastinti valstybei ar savivaldybei nuosavybės teise priklausančių viešųjų įstaigų dalininko teisių pardavimą viešojo aukciono būdu. Numatoma, kad aukcionas vyks ir tuomet, jeigu jame užsiregistruos bent 1 dalyvis. Iki šiol  buvo reikalaujama, kad aukcione užsiregistruotų bent 2 aukciono dalyviai.

Akmens apdirbimo verslo įkūrėjas A. Krikščiūnas: akmuo – užburia ir nepaleidžia
2019 m. balandžio 17 d. / UAB „Investicijų ir verslo garantijos“

„Šio amato išmokau iš savo dėdės dar prieš 40 m. Viskas prasidėjo nuo paminklų dirbtuvių, po kurių dirbau privačiose įmonėse, o šiuo metu vystau šeimos verslą – „Akmens fabriką“, kuriame gaminame ne tik paminklus ir tvoreles, tačiau ir stalviršius bei palanges, židinius, laiptus, grindis, interjero apdailos aksesuarus. Šiandien esu ne tik įmonės vadovas, bet akmens dirbinius gaminu ir pats – vien dėl malonumo ir neįsivaizduoju savęs jokioje kitoje srityje“, – su aistra apie savo įkurtą verslą pasakoja Alvydas Krikščiūnas.

Stalo žaidimų verslo įkūrėjas A. Nomeika: žaidimai įprasmina laisvalaikį

Stalo žaidimų verslo UAB „Kadabra“ įkūrėjas Audrius Nomeika šiandien turi iš viso 11 „Hobby­shop“ prekių ženklo parduotuvių, iš kurių 3 – Latvijoje, likusios – didžiuosiuose Lietuvos miestuose. Stalo žaidimų pasaulį jis vadina „sekta“, kuri kasmet įtraukia vis daugiau žmonių.  

Lietuvos startuolių sistemai tetrūksta vos vienos detalės

Naujųjų laikų ekonomikos varikliu laikomiems startuoliams 2018-ieji Lietuvoje tapo rekordiniais metais plėtros prasme. Specialistai pastebi, kad šalyje pagaliau susiformavo beveik visapusiška jų ekosistema, išskyrus tai, kad pasigendama savo verslus jau pardavusių kūrėjų reinvesticijų į naujus startuolius.

Statybų verslo įkūrėjas S. Vepštas: namus turėtų statyti statybininkai, o ne programuotojai

Namų statybos ir remonto paslaugas teikiančios įmonės „Malisa ir Ko“ įkūrėjas kaunietis Saulius Vepštas sako, kad statybų versle svarbiausia –  įvertinti savo galimybes ir „nešokti aukščiau ribų“. Verslininkas stebėdamas, kaip bankrutuoja jo konkurentai, didžiuojasi ilgamečiu verslu, o besikeičiantis žmonių požiūris į statybas jam kelia optimizmą.

Valymo įrenginius gaminantis verslas: įkvepia gamta

Valymo įrenginių gamintojos „Eneka“ vadovas Edvardas Kuodis įmonėje dirba nuo pat jos įsikūrimo – daugiau nei du dešimtmečius, todėl matė visus jos plėtros etapus. Anot jo, svarbiausia – komandinis darbas, padedantis priimti geriausius sprendimus, o užklupus sunkumams – drąsa paprašyti pagalbos iš šalies. Galbūt dėl tokio požiūrio į verslą šiandien įmonės eksportas sudaro 60 proc., o darbuotojai didžiuojasi galėdami būti tvaraus verslo dalimi.

Pratęsiamas kvietimas teikti paraiškas pagal priemonę „Subsidijos verslo pradžiai“

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija kartu su UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ (INVEGA) tęsia kvietimo teikti paraiškas darbo užmokesčio išlaidų kompensacijai gauti pagal visuotinės dotacijos priemonę „Subsidijos verslo pradžiai“ terminą.

Darbo drabužių verslo bendraįkūrėjas: man padėjo suvokimas, kad esu ne amatininkas, o vadovas

Beveik du dešimtmečius gyvuojančios ir darbo drabužius gaminančios įmonės „Vitameda“ bendraįkūrėjas Kęstutis Jocius sako, kad gamybos ir prekybos versle svarbiausia – tarpusavio sinergija, o įkvėpti įmonės darbuotojus padeda vadovavimo įgūdžiai.

Artimiausi renginiai

Sekite naujienas

RSS