Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.

Privatumo politika

Naujienos

4 Viso įrašų
Nustatyti puslapyje rodomų įrašų skaičių
iki
Rodyti viską
Įsibėgėja derybos dėl ES sanglaudos politikos reglamentų po 2020 m.
2018 m. lapkričio 30 d. / Finansų ministerija

Šiandien finansų viceministrė Loreta Maskaliovienė dalyvauja Bendrųjų reikalų tarybos posėdyje Briuselyje. Valstybių narių ministrai, atsakingi už ES sanglaudos politiką, kviečiami diskutuoti apie pasiektą pažangą derybose dėl svarstomų reglamentų straipsnių, skirtų strateginiam planavimui, investicijų programavimui ir veiklos peržiūrai.

Trijų Baltijos valstybių pozicija dėl Sanglaudos politikos ateities
2018 m. rugsėjo 13 d. / Finansų ministerija

2018 m. švenčiame Baltijos valstybių šimtmetį ir Sanglaudos politikos 30-ąsias metines. 2018 m rugsėjo 13 d. vyksta Rygos Sanglaudos konferencija, kurioje dalyvauja finansų viceministrė Loreta Maskaliovienė. Ši konferencija sutelkia politinius lyderius, politikos formuotojus, ekonominius ir socialinius partnerius iš Baltijos šalių ir platesnio Baltijos jūros regiono, kad aptartų Sanglaudos politikos svarbą ir jos prioritetus po 2020 metų.

Pasiūlymų dėl ES sanglaudos politikos 2021–2027 m. reglamentų svarstymas
2018 m. rugsėjo 5 d. / Finansų ministerija

Pastabų ir pasiūlymų dėl naujųjų reglamentų nuostatų teikimas iki š. m. spalio 1 d.

Artimiausi renginiai

Sekite naujienas

RSS