BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti RSS

Naujienos

„Kartu prieš vėžį“: Onkologinė liga - ne kliūtis rūpintis psichologine sveikata

2019 m. rugpjūčio 12 d. / Sveikatos apsaugos ministerija
Rodoma:

Siekdama užtikrinti psichologinės pagalbos suteikimą su onkologine ligos diagnoze susidūrusiems asmenims, Pagalbos onkologiniams ligoniams asociacija (POLA), kartu su Nacionaliniu vėžio institutu (NVI), LSMU Kauno klinikomis ir Vaikų retų ligų asociacija, 2019 m. balandžio mėn. pradėjo įgyvendinti pusantrų metų trukmės ES socialinio fondo lėšomis finansuojamą projektą „Kartu prieš vėžį“.

Projekto metu Nacionaliniame vėžio institute, Kauno klinikose, o taip pat Jonavos, Kaišiadorių, Kėdainių, Šalčininkų, Širvintų ir Trakų rajonų visuomenės sveikatos biuruose organizuojami pagalbos grupių užsiėmimai onkologiniams pacientams, kurių kiekvieną veda dvi profesionalios psichologės. Užsiėmimų metu pacientams suteikiamos  naudingos įžvalgos ir patarimai apie tai, kaip apie savo ligą kalbėti su artimais žmonėmis, draugais ir kolegomis, kaip apie sveikatos būklę informuoti darbdavį, kaip prisitaikyti prie pokyčių susirgus ir padėti sau. Sudaroma saugi erdvė atsiverti, išsakyti savo jausmus ir mintis, pasidalinti jomis su panašaus likimo asmenimis ir užsiėmimus vedančiomis psichologėmis, sulaukti atsakymų į rūpimus klausimus. Taip pat suteikiama galimybė registruotis į individualias psichologo konsultacijas.

Per visą projekto laikotarpį planuojama suteikti ne mažiau nei 864 psichologines konsultacijas, suteikti edukacines žinias bent 468 pacientams, suorganizuoti 28 meno terapijos užsiėmimus.

Per kiek daugiau nei 3 projekto vykdymo mėnesius suorganizuoti pagalbos grupių užsiėmimai Jonavoje, Kaišiadoryse, Kėdainiuose, Vilniuje ir Kaune.

Smagu, kai juose dalyvavę asmenys atsiunčia tokias žinutes, kaip p.Dalė: „Esu pilna kuo geriausių emocijų! Noriu pasidalinti su Jumis. Baigėsi trijų dienų mokymai su psichologėmis Aušra ir Egle. Nuostabiai profesionalus, nuoširdus duetas. Aukštas profesionalumo lygis, labai geras pasiruošimas (vizualinis, priemonių) kiekvienos dienos temai. Bendravimas nuoširdus ir betarpiškas. Dėkoju POLAI už tokio aukšto lygio užsiėmimus (mokymus)“.

Projektas finansuojamas Europos Socialinio fondo lėšomis, projekto vertė – 190 053,63 Eur, projektas įgyvendinamas 2019.04.11 – 2020.11.11.

Informacija apie suplanuotus užsiėmimus ir registracija į juos skelbiama POLA internetinėse svetainėje, adresu https://pola.lt/apie-pola/#renginiai

Artimiausi renginiai

Buvęs Kitas
Sausis 2021
Pr An Tr Ke Pe Še Se
28 29 30 31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
22
23
24
25
26
28
29
30
31

Sekite naujienas

RSS