BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti RSS

Naujienos

„Verslo konsultantas LT“ jau įgyvendino savo misiją

2019 m. spalio 8 d. / UAB „Investicijų ir verslo garantijos“
Rodoma:

Aktyvus verslininkų naudojimasis verslo konsultacijomis, už kurias išmokamos kompensacijos pasinaudojus UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ („Invega“) administruojama visuotinės dotacijos priemone „Verslo konsultantas LT“, jau pasiekė piką – gauta paraiškų už beveik maksimalią priemonei skirtų lėšų sumą!

„Dalies išlaidų, patirtų gavus kvalifikuotų verslo konsultacijų, kompensacijų priemonė buvo įgyvendinama per tris etapus ir jos dėka verslų, ir ypač jaunų, savininkams buvo suteiktos aukštos kokybės konsultacijos verslo planavimo, įmonės strategijos, finansų valdymo, įmonės veiklos procesų ir kitais klausimais, todėl manome, kad ši pagalbos verslui priemonė pasiteisino su kaupu“, – vertindama veiklą beveik baigiantį „Verslo konsultantą LT“ sakė „Invega“ Verslo finansavimo vertinimo skyriaus vadovė Aušrinė Černienė.

Iš viso priemonei įgyvendinti buvo skirta beveik 6 mln. eurų Europos regioninės plėtros fondo lėšų verslo konsultacijų išlaidoms kompensuoti. „Invegai“ pateikta daugiau kaip 2700 paraiškų, kurias įvertinus buvo pasirašyta daugiau kaip 1600 konsultacijų išlaidų kompensavimo sutarčių, o bendra skirta verslo konsultacijų finansavimo suma siekia 5,72 mln. eurų.

Daugiausia konsultacijų buvo suteikta pareiškėjams, veikiantiems didmeninės ir mažmeninės prekybos, švietimo, konsultavimo, reklamos ir rinkos tyrimų, pagalbinės finansinės ir draudimo agentų veiklos, nekilnojamojo turto operacijų sektoriuose.

Trečiuoju paskutiniuoju kvietimu, kuris buvo paskelbtas 2018-10-30, teikti paraiškas verslo konsultacijų išlaidoms kompensuoti buvo skirta 1,882 mln. eurų ir gauta daugiau nei 1000 paraiškų, iš kurių sudaryta beveik 900 sutarčių.

Baigiantis priemonės lėšoms ir „Invegoje“ gavus daugiau paraiškų, negu skirta finansavimo lėšų, gautos paraiškos bus vertinamos, atsižvelgiant į jų pateikimo datą ir automatinio registravimo eiliškumą. Pasiekus didžiausią leistiną priemonės „Verslo konsultantas LT“ finansavimo sumą, likusios paraiškos nebus vertinamos ir nebus pasirašomos finansavimo sutartys, o naujų paraiškų pateikimas sustabdytas.

„Invega“ ir toliau aktyviai kompensuos išlaidas, patirtas pasinaudojus konsultacijomis eksporto, potencialių rinkų paieškos bei  efektyvesnio išteklių naudojimo, gamtos resursų tausojimo klausimais pagal priemones „Expo konsultantas LT“ bei „Eco konsultantas LT“. Šios priemonės leidžia verslininkams kreiptis bet kuriuo įmonės vystymo metu, suteikiant reikiamą konsultacinę pagalbą reikiamu metu, tad paraiškos pagal šias priemones bus priimamos įprastine tvarka.

Artimiausi renginiai

Buvęs Kitas
Rugpjūtis 2021
Pr An Tr Ke Pe Še Se
26 27 28 29 30 31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
01 02 03 04 05