BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti RSS

Naujienos

Stebėsenos komiteto posėdyje – pokyčiai Nacionalinėje regioninėje politikoje ir ESF finansuojamų mokymų vertinimas

2018 m. lapkričio 29 d. / Finansų ministerija
Rodoma:

Šiandien Vilniuje įvykusiame 2014–2020 m. Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos stebėsenos komiteto (toliau – Stebėsenos komitetas) posėdyje, Vidaus reikalų ministerijos atstovas pristatė regioninės politikos reformos įgyvendinimą, kuria siekiama užtikrinti darnų ir tvarų ekonomikos augimą bei kokybišką gyvenimą visoje Lietuvos teritorijoje.

UAB „Visionary Analytics“ ekspertai pristatė ESF lėšomis finansuojamų mokymų kokybės ir efektyvumo vertinimą. Jo tiklas – tobulinti 2014–2020 m. Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos priemonių, kuriose yra numatyti mokymai, įgyvendinimą vertinant mokymų tinkamumą, kokybę, efektyvumą ir tikėtiną poveikį.

Posėdyje taip pat buvo patvirtintas 2014–2020 m. ES struktūrinių fondų lėšų panaudojimo vertinimo plano keitimas, naujas 2019–2021 m. komunikacijos planas, Stebėsenos komiteto darbo reglamento keitimas, Lietuvos Respublikos partnerystės sutarties ir 2014–2020 m. Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos keitimas ir pasiūlymai dėl ministerijų administruojamų priemonių projektų atrankos kriterijų nustatymo bei keitimo.

Artimiausi renginiai