BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti RSS

Naujienos

Pratęstas terminas teikti garantijas dėl kelionių organizatorių prievolių įvykdymo užtikrinimo

2020 m. gruodžio 21 d. / UAB „Investicijų ir verslo garantijos“
Rodoma:

Draudimo bendrovės ir finansų įstaigos iki 2021 m. birželio 30 d. galės kreiptis į nacionalinę plėtros įstaigą „Investicijų ir verslo garantijos“ (INVEGA) dėl kelionių organizatorių prievolių įvykdymo užtikrinimo individualių garantijų. Kelionių organizatorių prievolių užtikrinimo garantijų teikimas pratęstas gavus Europos Komisijos pritarimą.

„Ir toliau aktyviai padėsime kelionių organizatoriams užsitikrinti veiklos tęstinumą ir skatinsime draudimo bendroves bei finansų įstaigas aktyviau teikti prievolių įvykdymo užtikrinimus, pasidalijant riziką su INVEGA. Pratęstas garantijų teikimo terminas itin svarbus šiam skaudžiai nuo COVID-19 pandemijos nukentėjusiam sektoriui. Siekiama jog kelionių organizatoriai galėtų sėkmingai organizuoti savo veiklą, o su jiems padėjusiomis finansų įstaigomis būtų pasidalijama rizika” – teigė INVEGOS generalinis direktorius K. Motiejūnas.

Primename, kad kelionių organizatoriai dėl prievolių įvykdymą užtikrinimo draudimo arba finansinių garantijų ir toliau galės kreiptis į sutartis su INVEGA pasirašiusias 6 draudimo bendroves arba finansų įstaigas: banką „Luminor“, ADB „Gjensidige“, AB „Lietuvos draudimą“, ADB „Compensa Vienna Insurance Group“ bei AAS „BTA Baltic Insurance Company“ ir „ERGO Insurance SE“ filialus Lietuvoje.

Pasak K. Motiejūno, valstybė, siekdama padėti kelionių organizatoriams įveikti pandemijos sukeltus padarinius turizmo srityje, priemonės įgyvendinimui skyrė 15 mln. Eur, iš kurių šiuo metu panaudota 2,42 mln. Eur. Išduotos 29 garantijos.

Kaip ir anksčiau, garantijos ir toliau bus teikiamos draudimo bendrovėms arba finansų įstaigoms, kurios laidavimo draudimu ar finansine garantija užtikrina kelionių organizatoriaus prievolių įvykdymą turistams. Tai – smulkiosios, vidutinės ir didelės įmonės bei verslininkai, kuriems išduotas pažymėjimas, suteikiantis teisę verstis išvykstamuoju ir vietiniu turizmu.

 

Detalią informaciją apie kelionių organizatorių prievolių įvykdymo užtikrinimo garantijas galima rasti INVEGA puslapyje.

Artimiausi renginiai

Buvęs Kitas
Balandis 2021
Pr An Tr Ke Pe Še Se
29 30 31
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
14
15
16
17
18
19
20
23
24
25
26
27
28
29
30
01 02