BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti RSS

Naujienos

Partnerystė nuo projekto idėjos iki rezultato – naujo strateginio plano akcentas

2020 m. sausio 23 d. / Europos socialinio fondo agentūra

Europos socialinio fondo agentūra darbuojasi jau aštuonioliktus metus ir yra didžiausią patirtį Europos socialinio fondo investicinių projektų administravimo srityje sukaupusi organizacija Lietuvoje. Šiuos metus ji pradeda turėdama naujų strateginių iššūkių ir sieks tapti didžiausią vertę Lietuvai kuriančiu žmogiškųjų išteklių programų ir projektų vystymo centru.

Rodoma:

Vienas iš svarbiausių artimiausio laikotarpio tikslų bus pasiekti geresnių rezultatų naudojant turimus išteklius, t. y. sugaišti mažiau laiko administruojant kiekvieną projektą. Kad tai būtų įmanoma, reikės tobulinti esamus procesus: taikyti jau pradėtą atrankinio tikrinimo metodą, mažinti klaidingų dokumentų pateikimo kiekį, kryptingai kelti individualius darbuotojų tikslus ir t.t.

Plėtodami savo veiklą žmogiškųjų išteklių programų srityje, 2020 m. planuojame vykdyti bandomąjį projektą, skirtą Pažeidžiamų ir socialinę atskirtį patiriančių asmenų socialinės įtraukties veiksmų planui įgyvendinti. Projektas sieks kokybiško pokyčio teikiant paslaugas socialinėje srityje, kartu bus mažinama administracinė našta, nes planuojamas 1 projektas vietoje daug smulkių, taip pat bus siekiama išlaidas kompensuoti už pasiektus rezultatus.

 Galvodami apie galutinį projekto naudos gavėją, ir toliau didelį dėmesį skirsime projektų įgyvendinimo metu teikiamų paslaugų kokybei, todėl analizuosime duomenis ir teiksime siūlymus tiek projektų vykdytojams, tiek atsakingoms institucijoms, kaip būtų galima tą kokybę pagerinti.

 Nuolat siekiame geresnės darbo su klientais kokybės, tačiau vykdyti projektų priežiūros ir kontrolės funkciją, o kartu būti partneriais savo projektų vykdytojams – pakankamai didelis iššūkis. Vis dėlto šių dienų reikalavimai yra aukšti ir norint užmegzti bei išlaikyti kokybišką santykį su klientu, nebepakanka tik gerai administruoti  ar tinkamai įvertinti projektą.  Taigi siekdami šio tikslo savo veiklą privalome tobulinti įvairiais aspektais: tai ir geresnis skirtingų sričių projektų turinio išmanymas, individualių poreikių supratimas, lankstumas, profesionalumas ir daugybė kitų. Partnerystė kartais ir nuo projekto idėjos ar užuomazgos iki kokybiško jo įgyvendinimo ir rezultato - tikslas, kurio sieksime.

Nuoroda į Europos socialinio fondo agentūros 2020-2022 m. strateginį veiklos planą.

 

 

Artimiausi renginiai

Buvęs Kitas
Rugsėjis 2020
Pr An Tr Ke Pe Še Se
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
18
19
20
21
23
24
25
26
27
28
29
30
01 02 03 04