BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti RSS

Naujienos

Kviečiame dalyvauti pirmajame Lietuvoje Agrotechnologijų hakatone – hackagrifood.lt!

2019 m. rugsėjo 23 d. / UAB „Investicijų ir verslo garantijos“

Spalio 12-13 dienomis “Agrifood DIH Lietuva" kartu su Lietuvos verslo konfederacija organizuoja pirmąjį Lietuvoje Agrotechnologijų hakatoną – hackagrifood.lt! Prognozuojama, kad 2050 m. Žemėje gyvens beveik 10 milijardų žmonių - 3 milijardais daugiau nei yra dabar. Badausime ar ne, priklauso tik nuo tavęs! Inovacijos gali pakeisti pasaulį!

Rodoma:

Spalio 12-13 dienomis “Agrifood DIH Lietuva" kartu su Lietuvos verslo konfederacija organizuoja pirmąjį Lietuvoje Agrotechnologijų hakatoną – hackagrifood.lt!

Prognozuojama, kad 2050 m. Žemėje gyvens beveik 10 milijardų žmonių - 3 milijardais daugiau nei yra dabar. Badausime ar ne, priklauso tik nuo tavęs! Inovacijos gali pakeisti pasaulį! Apjunkime ūkininkavimo, robotikos, dirbtinio intelekto, duomenų analizės, inžinerijos ir verslo žinias tam, kad sukurtume pirmąjį lietuvišką „vienaragį“.

Tai unikalus renginys, kurio metu skirtingų kompetencijų žmonės susirinks sukurti tai, kas pakeis agro verslą rytoj!
Dviejų dienų hakatonas vyks unikalioje vietoje - Raudondvario dvare, Menų inkubatoriuje. Mentoriai iš 4 šalių bus visada šalia, dalinsis savo patirtimi ir suteiks neįkainojamų žinių.

Geriausios komandos galės ne tik laimėti iki 3000 Eur prizus, bet ir tapti akseleravimo programos dalyviais, susipažinti su investuotojais, stambaus verslo atstovais. Visi Hakatono dalyviai bus pakviesti į didžiausią Lietuvoje „AgriFood Tech“ tarptautinę konferenciją, kurioje 3 geriausios komandos savo idėjas pristatys tarptautinės politikos, verslo ir inovacijų lyderių auditorijai.

Temos:

  • Duomenimis grįstos Agro ir Maisto inovacijos (Didieji duomenys, Dirbtinis Intelektas, vizualizacijos, duomenų mokslas, kt.)
  • Automatizacija ir jutiklių inžinerija (Daiktų Internetas, robotika, jutikliai, dronai, palydovai, kt.)
  • Tvarumas ir efektyvumas (Tikslioji žemdirbystė, produktyvumo didinimas, procesų valdymas, kt.)
  • „CrowdFarming“ ir dalinimosi ekonomika (Kooperatinis ūkininkavimas, dalinimasis įranga, bendruomenės kuriama produkcija, kt.)
  • Derliaus valdymas (Tiekimo grandinės, kokybės valdymas, paskirstymo tinklai, maisto atliekų mažinimas, kt.)
  • Akvakultūra (Tikslusis ūkininkavimas, jutikliai, procesų valdymas, apsaugos priemonės, kt.)

Jeigu turite idėjų, jus traukia agro inovacijos, norite surasti bendraminčių ar naujų draugų, su kuriais galite sukurti kažką, kas pakeis pasaulį - registruokitės. Daugiau informacijos www.hackagrifood.lt

Artimiausi renginiai