BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti RSS

Naujienos

INVEGA kviečia teikti pastabas dėl planuojamos Krašto apsaugos ministerijos rizikos kapitalo priemonės „MILInvest“ valdytojo atrankos sąlygų

2021 m. vasario 10 d. / UAB „Investicijų ir verslo garantijos“

UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ (INVEGA) kviečia visuomenę pateikti pastabas dėl naujai planuojamos Krašto apsaugos ministerijos rizikos kapitalo priemonės „MILInvest“ valdytojo atrankos sąlygų.

Rodoma:

UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ (INVEGA) kviečia visuomenę pateikti pastabas dėl naujai planuojamos Krašto apsaugos ministerijos rizikos kapitalo priemonės „MILInvest“ valdytojo atrankos sąlygų.

Pastabas prašome pateikti iki 2021 m. vasario 24 d. el. pašto adresu akceleravimas@invega.lt

Kvietimą teikti paraiškas (anglų kalba) planuojama paskelbti 2021 m. kovo mėn. Kvietimas teikti paraiškas gali skirtis nuo pastaboms pateikto varianto.

Šia finansine priemone bus siekiama skatinti eksperimentinę plėtrą ir inovacinę veiklą gynybos ir saugumo srityje Lietuvoje, investuojant į besikuriančias ir perspektyvias labai mažas, mažas ir vidutines įmones gynybos ir saugumo srityje, tokiu būdu vystant Lietuvos gynybos bei saugumo pramonę ir šalies rizikos kapitalo investavimo aplinką. 

Finansinė priemonė bus įgyvendinama iš „Gynybos investicijų fondo“ lėšų. INVEGOS atrinktas finansų tarpininkas taip pat turės papildomai pritraukti atitinkamą dalį nepriklausomų privačių investuotojų lėšų ir šalia investavimo veiklos įgyvendinti ikiakceleravimo ir akceleravimo programas.

„Gynybos investicijų fondas“ įsteigtas 2020 m. gruodžio 8 d. finansavimo sutartimi, sudaryta tarp Krašto apsaugos ministerijos bei INVEGOS ir yra finansuojamas valstybės biudžeto lėšomis.

 

Artimiausi renginiai

Buvęs Kitas
Vasaris 2021
Pr An Tr Ke Pe Še Se
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28