Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.

Privatumo politika
Spausdinti RSS

Naujienos

Inicijuojamas projektas „Druskininkai legendų takais“

2018 m. gruodžio 5 d. / Lietuvos verslo paramos agentūra

Pagal priemonę „Prioritetinių turizmo plėtros regionų e-rinkodara“ Druskininkų savivaldybės administracija pradėjo vykdyti projektą „Druskininkai legendų takais“. Pasirašius sutartį su Lietuvos verslo paramos agentūra (toliau – LVPA) šiam projektui skirta beveik 205 tūkst. Eur Europos regioninės plėtros fondo investicijų, o bendra projekto vertė siekia 240,69 tūkst. Eur.

Rodoma:

Šiuo projektu, pasinaudojus elektroninės rinkodaros metodais, bus siekiama didinti Druskininkų krašto ir kaimyninių savivaldybių – Lazdijų ir Varėnos rajono gamtos ir kultūros objektų žinomumą bei lankomumą.

Projekto metu planuojamos vykdyti iš anksto suplanuotos elektroninės rinkodaros veiklos: interneto svetainės puslapio kūrimas ir administravimas, mobilioji rinkodara – aplikacijos kūrimas, administravimas bei reklama mobiliuosiuose įrenginiuose, paieškų sistemos (SEO) optimizavimas, Google Adwords reklama paieškų sistemose, socialinių tinklų rinkodara, vaizdinės reklamos sklaida, naujienlaiškių platinimas. Bei papildoma reklama interneto portaluose, užtikrinant elektroninės rinkodaros priemonių turinio palaikymą ir pasibaigus projekto vykdymo laikotarpiui.

Druskininkų kurorte bei apylinkėse gausu įspūdingomis legendomis apipintų gamtos ir kultūros paveldo objektų, įvairių turistinių maršrutų, kuriuos lankant galima praleisti ne vieną dieną. „Druskininkai – vienas seniausių ir didžiausių visus metus veikiančių (balneologinis, purvo ir klimatinis) Lietuvos kurortų. Pušynų kvapas ir švelnus klimatas, visada besišypsantys ir geros nuotaikos, pakilios energijos gaubiami vietiniai žmonės. Mineraliniai šaltiniai, sveikatinimo procedūros, modernios pasivaikščiojimo ir poilsio zonos, gydomieji faktoriai – tai tik dalelė, magneto principu kurianti stebuklingą Druskininkų energetiką. Kurortas gydo vaizdais, pojūčiais, kvapais, geriausiomis emocijomis. Be to, jis žavi ir gausybe istorinių, archeologinių, memorialinių ir kitų kultūros paveldo vertybių: muziejų, parkų, dvarų, meno kūrinių bei skulptūrų, o kur dar išskirtinis gamtos grožis: norisi pritraukti dar daugiau turistų, besidominčių šiais objektais ir padidinti jų lankomumo srautus“, – teigia Druskininkų savivaldybės administracijos direktorė Vilma Jurgelevičienė.

Tikimasi, kad įgyvendinant šį projektą į Druskininkus ir kaimynines savivaldybes pavyks pritraukti dar daugiau turistų, pailginti jų kelionės trukmę bei didinti gamtos ir kultūros paveldo žinomumą pasaulio kontekste.

 

Artimiausi renginiai