BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti RSS

Naujienos

Europos Sąjungos investicijų priemonių pasirinkimo įrankis

2019 m. lapkričio 8 d. / Ekonomikos ir inovacijų ministerija

Įrankio tikslas – palengvinti verslo subjektams informacijos paiešką apie Ekonomikos ir inovacijų ministerijos paskelbtus galiojančius kvietimus ir taip tobulinti komunikaciją ir informacijos sklaidą apie Ekonomikos ir inovacijų ministerijos administruojamas ES investicijas.

Rodoma:

Įgyvendinant projektą „Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų ministerija – informavimas apie veiksmų programą” Nr. 12.0.1-CPVA-V-202-01-0018“, sukurtas Europos Sąjungos investicijų priemonių pasirinkimo įrankis www.esgalimybes.lt

Tai tinklapis, kurio tikslas – palengvinti verslo subjektams informacijos paiešką apie Ekonomikos ir inovacijų ministerijos paskelbtus galiojančius kvietimus ir taip tobulinti komunikaciją ir informacijos sklaidą apie Ekonomikos ir inovacijų ministerijos administruojamas ES investicijas.

Kviečiame dalintis šia naujiena ir informuoti apie galimybę greitai, kelių mygtukų paspaudimu, sužinoti apie jums siūlomas finansavimo priemones!

ESgalimybes.LT

Artimiausi renginiai