Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.

Privatumo politika
Spausdinti RSS

Naujienos

Efektyviam gaisro gesinimui - naujos kartos automatinės sistemos

2018 m. spalio 30 d. / Lietuvos verslo paramos agentūra

Pagal priemonę „Intelektas. Bendri mokslo–verslo projektai“ šiandien su Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA)  buvo pasirašyta dar viena sutartis. UAB „Poliprojektas“ įgyvendins projektą „Naujos kartos automatinių gaisro gesinimo sistemų sukūrimas“, kuriam bus skiriama beveik 703 tūkst. Eur iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų, o bendra projekto vertė sieks 1,5 mln. Eur.

Rodoma:

Įgyvendinamo projekto metu bus kuriamos naujos kartos automatinės gaisro gesinimo sistemos, kurios leis lokalizuoti gaisro plitimą, jam vis dar esant ankstyvojoje vystymosi stadijoje. Tokiu būdu bus sumažinta ugnies padaryta žala ir palengvintas priešgaisrinių gelbėjimo tarnybų darbas.

Įgyvendinus projektą bus sukurtos naujos kartos automatinės gaisro gesinimo sistemos modifikacijos, atsižvelgiant į saugomų pastatų ir turto pobūdį, suteikiančios galimybę pritaikyti inovatyvius gaisro gesinimo metodus, kurie padės išvengti didelės vertės praradimų gaisro atveju ir užtikrins greitesnį veiklos atnaujinimo procesą.

„Stengsimės sistemą modifikuoti taip, jog ji atlieptų naujausius technologinius sprendimus šiomis dienomis, išlaikant optimalią rinkos kainą ir šios sistemos prieinamumą. Daugelis šiomis dienomis diegiamų nestandartinių  sistemų yra pagrįstos vandens kiekio išpurškimu į kvadratinį metrą, tuo tarpu mūsų tikslas – visą tai atlikti kuo mažesnėmis vandens sąnaudomis. Tokiu būdu galėsime sumažinti gaisro metu patiriamus nuostolius: vandens nutekėjimą į kitus aukštus ir, žinoma, užteršto vandens nutekėjimą į kanalizaciją. Dar viena esminių modifikacijų yra numatoma vandens siurbliuose. Turime idėjų kaip spręsti aukštesnių pastatų klausimus. Programavimo ir automatizavimo pagalba ieškosime galimybių kaip gauti gudresnį valdymą, kuris leistų su mažesniais agregatais pasiekti tokių pat gerų rodiklių kaip ir gaisro gesinimo metu.“- teigia įmonės direktorius Edvardas Charžauskas. 

Pagrindinė UAB „Poliprojektas“ veikla  yra gaisrinės saugos statybos projektų ekspertavimas ir konsultavimas, priešgaisriniai bandymai ir skaičiavimai, pastatų statybos priežiūra, inžinerinių įrenginių įrengimas ir statybos techninių reglamentų reikalavimų įgyvendinimas.

 

Daugiau informacijos:
LVPA Komunikacijos skyrius
El.p.: komunikacija@lvpa.lt
Tel. nr: (8 5) 2034866

Raktažodžiai: es investicijos ES parama LVPA

Artimiausi renginiai