BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Sukūrimo data: 2018-01-18 14:43
Paraiškos pateikimo terminas: 2018-01-31 00:00

Įgyvendinančioji institucija Centrinė projektų valdymo agentūra
Ne perkančioji organizacija VšĮ Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnyba
Projektas Informavimo, konsultavimo ir mokymų elektroninių paslaugų vykdant integruotą augalų apsaugą modernizavimas ir plėtra
Projekto (paraiškos) kodas
Kontaktai sonata.mensikova@lzukt.lt Telefono numeris.: +380 347 38410, +370 62023802
Nuoroda -

Techninės priežiūros ir informacinės sistemos techninio aprašymo (specifikacijos) parengimo paslaugos

Perkamos techninės priežiūros ir informacinės sistemos techninio aprašymo (specifikacijos) parengimo paslaugos. Pirkimas yra skirstomas 2 (dvi) į dalis: 1 dalis - Informacinės sistemos techninio aprašymo (specifikacijos) parengimo paslaugos: veiklos modelio apibrėžimas; su modernizuojamų/ plečiamų e. paslaugų teikimu susijusių veiklos vykdymo procesų ir procedūrų apibrėžimas; reikiamų funkcionalumų ir reikalavimų modernizuojamai/plečiamai IS nustatymas; IS techninio aprašymo (specifikacijos) parengimas. 2 dalis - Techninės priežiūros paslaugos: Pirkėjo konsultavimas teisiniais, projekto techninės dokumentacijos atitikimo metodiniams reikalavimams, suderinamumo, atitikimo sistemos tikslams bei apribojimams ir jų įgyvendinimo klausimais; parengtos IS sukūrimo ir įdiegimo detalizuotos funkcinės specifikacijos, projektavimo dokumentacijos, IS analizės dokumento, IS instrukcijų įvertinimas, pastabų ir rekomendacijų dėl atitikimo keliamiems tikslams ir reikalavimams teikimas; testavimo principų, scenarijų ir sistemos priėmimo kriterijų parengimas; konstruojamų IS komponentų ir posistemių bei e. paslaugų atitikties IS komponentų specifikacijoms, IS techniniam projektui kontrolė, apimanti: IS priėmimo testavimo etapo koordinavimą, testavimo išvadų parengimą; bandomosios eksploatacijos etapo koordinavimą, bandomosios eksploatacijos metu užregistruotų klaidų šalinimo kontrolę. IS diegimo kokybės užtikrinimas ir konsultacijos: projekto techninės priežiūros plano parengimas ir valdymas; atliekamų IS komponentų ir posistemių konstravimo darbų atitikties projekto planui kontroliavimas; projekto valdymo ir kokybės užtikrinimas; projekto rizikų ir kokybės valdymo užtikrinimas; projekto vykdymo konsultacijos; perėjimo prie modernizuojamos/ plečiamos IS priemonių bei veiklos tęstinumo plano parengimas. Vokų atplėšimo (su pasiūlymų techniniais duomenimis ir informacija apie tiekėjus) procedūra, vyks 2018 m. sausio 30 d. 10 val. 00 min. (Lietuvos respublikos laiku), adresu Stoties g. 5, Akademijos mstl., Kėdainių r., 211 kab.

Konkurso salygos_2018-01-18.docx

Susiję pirkimų skelbimai