BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Sukūrimo data: 2019-08-05 Paraiškos pateikimo terminas: 2019-08-12
Pirkimo pavadinimas UAB Baltic Home
Projektas UAB “BALTIC HOME“ TECHNOLOGINIS MODERNIZAVIMAS
Kontaktai director@baltichome.lt Telefono numeris.: 868646776

Įrenginių veiklą fiksuojančių sensorių sistemos (įskatinant operatyviosios gamybos valdymo sistemą) ir terminalinių darbo stočių diegimas su integravimu į verslo valdymo sistemą. (baldų padalinys)

UAB „Baltic Home “ (toliau vadinama – Pirkėjas) įgyvendindama projektą „UAB „Baltic Home“ technologinis modernizavimas“ Nr. 03.3.1-LVPA-K-854-01-0032, bendrai finansuojamą Europos Sąjungos struktūrinės paramos ir Lietuvos Respublikos lėšomis numato įsigyti: Įrenginių veiklą fiksuojančių sensorių sistemą (įskaitant operatyvaus gamybos valdymo sistemą) ir terminalinių darbo stočių diegimas su integravimu į VVS. (baldų padalinys) Pasiūlymas turi būti pateiktas iki 2019 m. Rugpjūčio 12 d. 14 val. (Lietuvos Respublikos laiku) atsiuntus jį paštu, per pasiuntinį, tiesiogiai atvykus šiuo adresu: Sodų g. 13, Žeimiai

2019-08-05 MES salygos po LVPA.pdf

Susiję pirkimų skelbimai