BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Finansavimas

Sukūrimo data: 2019-02-06 16:53
Paraiškos pateikimo terminas: 2019-02-12 00:00

Įgyvendinančioji institucija Centrinė projektų valdymo agentūra
Ne perkančioji organizacija VšĮ Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnyba
Projektas Informavimo, konsultavimo ir mokymų elektroninių paslaugų vykdant integruotą augalų apsaugą modernizavimas ir plėtra
Projekto (paraiškos) kodas
Kontaktai ausra.minkeviciene@lzukt.lt Telefono numeris.: 37034744059
Nuoroda -

Bepiločiai orlaiviai

Vadovaudamiesi Konkurso sąlygų 5.1. punktu, atsakome į pateiktus Tiekėjo klausimus dėl vykdomo konkurso „Bepiločių orlaivių pirkimas“, paskelbto 2019 m. vasario 4 d. Europos Sąjungos struktūrinės paramos svetainėje www.esinvesticijos.lt sąlygų: Klausimas: „Jūsų nusižiūrėto modelio gamyba yra nutraukta ir bijau, kad nelabai kas galės pasiūlyti šį modelį. Kita vertus pas tiekėją sandėlyje turime truputėlį senesnę šio modelio versiją, pagal reikalavimus skiriasi tik vienas parametras – pas jus nurodyta, kad: „4.3. BO nuotolinis valdymo pultas – valdymo nuotolis vienu iš ryšio kanalų ne mažiau kaip 4 km“, o mūsų siūlomas modelis pagal oficialias charakteristikas gali skristi 3,5 km nuotoliu. Jei šio punkto nuotolį būtų galima sumažinti – galėtume pasiūlyti jūsų pageidaujamą droną“. Atsakymas: Pirkimo techninės specifikacijos reikalaujami parametrai turi nustatytas reikšmes „ne daugiau kaip (...)“, „ne mažiau (...)“ ir pan. Tiekėjas gali pateikti pasiūlymą dėl bet kurio gamintojo bet kurio modelio, svarbu, kad Tiekėjo siūlomi bepiločiai orlaiviai atitiktų Pirkimo Techninėje specifikacijoje nustatytus reikalavimus. Informuojame, kad Pirkimo komisija nutarė nekeisti Pirkimo techninės specifikacijos reikalavimų.

Susiję pirkimų skelbimai