BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Sukūrimo data: 2018-05-02 11:17
Paraiškos pateikimo terminas: 2018-05-11 00:00

Įgyvendinančioji institucija Centrinė projektų valdymo agentūra
Ne perkančioji organizacija VšĮ Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnyba
Projektas Informavimo, konsultavimo ir mokymų elektroninių paslaugų vykdant integruotą augalų apsaugą modernizavimas ir plėtra
Projekto (paraiškos) kodas
Kontaktai ausra.minkeviciene@lzukt.lt Telefono numeris.: (8 347) 44059
Nuoroda -

Azoto poreikio nustatymo matavimo prietaisai

Perkama 15 (penkiolika) vnt. azoto poreikio nustatymo matavimo prietaisų, skirtų azoto veikliosios medžiagos poreikio nustatymui Lietuvoje auginamiems augalams. Pirkimo Konkurso sąlygos pridedamos. Vokų su pasiūlymais atplėšimo procedūra vyks 2018 m. gegužės 11 d. 11.00 val. 00 min. (Lietuvos Respublikos laiku), adresu Stoties g. 5, Akademija, Dotnuvos sen., Kėdainių r., 211 kab. Įgaliotas asmuo palaikyti tiesioginį ryšį su Tiekėjas ir gauti su pirkimo procedūromis susijusius pranešimus yra pirkimų specialistė Aušra Minkevičienė, tel. Nr. +370 347 44059, el. paštas ausra.minkeviciene@lzukt.lt.

Azoto poreikio nustatymo matavimo prietaiso pirkimo konkurso sąlygos.docx

Susiję pirkimų skelbimai