BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Vyresnio amžiaus žmonių dalyvavimo darbo rinkoje galimybių didinimas Elektrėnų raj. ir besiribojančių savivaldybių teritorijose

Nr. 08.3.2-ESFA-K-415-01-0042

Paraiškos būsena:
Nesudaryta sutartis
Vykdytojas Labdaros ir paramos fondas "Žvaigždė Vakarė"
Savivaldybė Elektrėnų
Priemonė 54+
Prioritetas 8 PRIORITETAS. Socialinės įtraukties didinimas ir kova su skurdu
Kvietimo kodas 08.3.2-ESFA-K-415-01

Projekto „Vyresnio amžiaus žmonių dalyvavimo darbo rinkoje galimybių didinimas Elektrėnų raj. ir besiribojančių savivaldybių teritorijose“ tikslas: padidinti vyresnio amžiaus asmenų, gyvenančių ar dirbančių Elektrėnų raj. ir besiribojančių savivaldybių teritorijose dalyvavimą darbo rinkoje ir savanoriškoje veikloje, spręsti socialinius ir pilietinius klausimus. Projekto metu bus įgyvendinamas kompleksas visų paslaugų, didinančių vyresnio darbingo amžiaus asmenų dalyvavimą darbo rinkoje ir savanoriškoje veikloje. Jos apims tikslinės grupės asmenų savanoriškos veiklos organizavimą ir vykdymą, vyresnių darbingo amžiaus asmenų motyvavimą, poreikių ir galimybių vertinimą, vyresnių darbingo amžiaus asmenų bendrųjų gebėjimų ugdymą, švietėjiškų veiklų vykdymą ir informacijos sklaidą. Planuojamas įgyvendinti projektas prisidės prie vyresnio amžiaus asmenų, gyvenančių ar dirbančių Elektrėnų raj. ir besiribojančių savivaldybių teritorijose, socialinės atskirties mažinimo, sudarys sąlygas 54+ amžiaus grupės asmenims ilgiau išlikti darbo rinkoje, kartu prisidės prie neigiamų su amžiumi susijusių stereotipų ir diskriminacinio požiūrio į vyresnio amžiaus asmenis mažėjimo. Planuojamas įgyvendinti projektas tiesiogiai prisideda prie LR Vyriausybės patvirtintos Užimtumo didinimo 2014-2020 m. programos ir joje suformuluoto strateginio tikslo – pasiekti kuo didesnį gyventojų užimtumą, kad kiekvienas gyventojas turėtų galimybę rasti turimą kvalifikaciją atitinkantį darbą ir užsitikrinti tinkamą pragyvenimo lygį, įgyvendinimo.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2016-07-18
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas
2. Naudos ir kokybės vertinimas
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 99 650,00 Eur
Prašoma finansavimo suma: 99 650,00 Eur

Sutarties informacija

Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
0,00 0,00 0,00 0,00

Susiję įrašai