BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Vyresnio amžiaus darbingų asmenų įtraukimas į Druskininkų savivaldybėje veikiančių socialinių ar socialinės integracijos paslaugų organizacijų veiklą

Nr. 08.3.2-ESFA-K-415-01-0132

Paraiškos būsena:
Nesudaryta sutartis
Vykdytojas Viešoji įstaiga "Tėviškės namai"
Savivaldybė Druskininkų
Priemonė 54+
Prioritetas 8 PRIORITETAS. Socialinės įtraukties didinimas ir kova su skurdu
Kvietimo kodas 08.3.2-ESFA-K-415-01

Smarkiai augantis informacinių technologijų paplitimas, globalizacija šiandieniniame gyvenime vyresnio amžiaus žmonėms kelia baimes ir nepasitikėjimą savo jėgomis, todėl jiems labai reikia pagalbos įgyjant naujas kompetencijas ar bent suteikiant minimalius gebėjimus ir taip pat susirandant tinkamus darbo veiklos perorientavimo pasiūlymus. Projektas siekia spręsti Druskininkų savivaldybėje gyvenančių ir dirbančių vyresnio amžiaus žmonių integracijos į darbo rinką problemas. Savanorystė bus vienas iš pasiūlytų sprendimo kelių siekiant sėkmingesnio šių asmenų įdarbinimo ir įsitvirtinimo šiandieninėje darbo rinkoje. Tobulinti vyresnio amžiaus žmonių ugdymo procesą privalu ne tik dėl naujų pokyčių darbo rinkoje, bet ir mąstant apie aktyvią motyvaciją, kad šie žmonės galėtų būti aktyvūs visuomeninėse ir darbinėse veiklose. Motyvacijos stoka, neaktyvumas – problema su kuria dažniausia susiduria vyresnio amžiaus asmenys. Projekto įgyvendinimas įtakos vyresnio amžiaus darbingų asmenų galimybes dalyvauti darbo rinkoje, bus sukurtos palankios sąlygos šios grupės asmenims gauti papildomų teorinių žinių (individualių konsultacijų, motyvavimo paslaugų) bei įgyti praktinės patirties per savanorišką veiklą Druskininkų savivaldybėje veikiančiose socialinėse institucijose. VšĮ „Tėviškės namai“ Savanorių centras jau keletą metų iš eilės visoje Pietų Lietuvoje vykdo savanorystę populiarinančius projektus, sėkmingai dalyvauja Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, Jaunimo reikalų departamento bei Lietuvos darbo biržos vykdomuose savanorystės projektuose. Šio projekto metu, kartu su patyrusiais partneriais – Druskininkų savivaldybės administracija, Lietuvos darbo biržos Druskininkų skyriumi bei Sutrikusio intelekto žmonių globos draugija "Druskininkų viltis" , įstaigos personalas galės aktyviai prisidėti prie savanorystės populiarinimo iniciatyvų, kitose aktyviam senėjimui skirtose ESF veiklose.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2016-07-20
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas
2. Naudos ir kokybės vertinimas
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 68 200,00 Eur
Prašoma finansavimo suma: 68 200,00 Eur

Sutarties informacija

Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
0,00 0,00 0,00 0,00

Susiję įrašai