BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

VALANDA ŠEIMAI: valandinės trumpalaikės priežiūros paslaugos šeimoms, auginančioms proto negalią turinčius vaikus ir jaunuolius

Nr. 08.3.2-ESFA-K-415-01-0066

Paraiškos būsena:
Nesudaryta sutartis
Vykdytojas Žmonių su Dauno sindromu ir jų globėjų asociacija
Savivaldybė Vilniaus miesto
Priemonė 54+
Prioritetas 8 PRIORITETAS. Socialinės įtraukties didinimas ir kova su skurdu
Kvietimo kodas 08.3.2-ESFA-K-415-01

Žmonių su Dauno sindromu ir jų globėjų asociacija kartu su partneriais Lietuvos autizmo asociacija "Lietaus vaikai" ir VšĮ "Žinių plėtros projektai" teikia paraišką "VALANDA ŠEIMAI". Projekto įgyvendinimo metu bus vykdoma savanorių paieška, atranka, bendrųjų ir specialiųjų gebėjimų ugdymas, priimančių organizacijų mokymai ir organizuojama savanoriška veikla šeimose. Projekto vykdymo laikotarpiu planuojama ne mažiau kap 80 asmenų apmokyti bendrųjų gebėjimų, iš jų ne mžiau kaip 45 - įtraukti į savanorišką veiklą šeimose. Numatoma apmokyti dvi savanorius priimančias organizacijas, gerinant jų gebėjimus organizuoti savanorišką veiklą. Šiame projekte informuosime visuomenę apie savanoriškos veiklos galimybes, savanorystės svarbą visuomeniniame gyvenime, vyresnių darbingo amžiaus asmenų potencialo didinimą. Mažiausiai 45 asmenys vykdys savanorišką veiklą šeimose. Planuojama organizuoti ne mažiau kaip 900 val. savanoriškos veiklos.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2016-07-18
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas Ne (2017-12-14)
2. Naudos ir kokybės vertinimas Ne (2018-01-30)
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 102 939,00 Eur
Prašoma finansavimo suma: 102 939,00 Eur

Sutarties informacija

Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
0,00 0,00 0,00 0,00

Susiję įrašai