Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.

Privatumo politika
Spausdinti

Finansavimas

Ultra-plačiajuosčio nešiojamo programine įranga valdomo (1-3,8 GHz) radaro, skirto aptikimui ir sekimui per įvairaus tipo barjerus, sukūrimas (FRED)

Nr. J05-LVPA-K-03-0115

Paraiškos būsena:
Nesudaryta sutartis
Vykdytojas Uždaroji akcinė bendrovė "GEOZONDAS"
Regionas Vilniaus miesto
Priemonė Intelektas. Bendri mokslo–verslo projektai
Prioritetas 1 PRIORITETAS. Mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros ir inovacijų skatinimas
Kvietimo kodas J05-LVPA-K-03

UAB „Geozondas“ nuo įmonės veiklos pradžios projektuoja bei gamina unikalią radiolokacinę ir matavimo įrangą, kurią ne tik parduoda viso pasaulio klientams, bet ir patys naudoja eksperimentiniams matavimams. Įmonė, siekdama didinti savo konkurencingumą ir stiprinti užimamas pozicijas rinkoje, reguliariai rinkai pateikia inovatyvius, klientų poreikius tenkinančius produktus. Šiuo metu įmonė, įvertinusi pažangių radiolokacinių sistemų poreikį rinkoje, kartu su partneriu UAB „Lime Microsystems“ nusprendė sukurti ultra-plačiajuostį nešiojamą programine įranga valdomą (1-3,8 GHz) radarą, skirtą gyvų objektų aptikimui ir sekimui per įvairaus tipo barjerus. Planuojamas kurti prietaisas yra vienintelis pasaulinėje rinkoje, kuris lyginant su panašių charakteristikų prietaisais yra pranašesnis kelių funkcijų apjungimu viename prietaise. Radaras pajėgs aptikti gyvus judančius ir nejudančius žmones, esančius už bet kokio ne metalinio barjero, nustatyti jų koordinates, sekti daugiau nei vieną judantį žmogų, bei atskirti aptiktus šalia vienas kito esančius. Šias savybes turintis radaras taip pat bus nedidelių matmenų ir svorio, nešiojamas ir energetiškai efektyvus.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2017-10-02
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas Taip (2018-04-30)
2. Naudos ir kokybės vertinimas Ne (2018-05-08)
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 815 590,73 Eur
Prašoma finansavimo suma: 597 378,62 Eur

Sutarties informacija

Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
0,00 0,00 0,00 0,00

Susiję įrašai