BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Precizinės ilgio matavimo sistemos dinaminių reiškinių tyrimai

Nr. 09.3.3-LMT-K-712-16-0038

Paraiškos būsena:
Baigtas įgyvendinti
Vykdytojas Vilniaus Gedimino technikos universitetas
Savivaldybė
Priemonė MOKSLININKŲ, KITŲ TYRĖJŲ, STUDENTŲ MOKSLINĖS KOMPETENCIJOS UGDYMAS PER PRAKTINĘ MOKSLINĘ VEIKLĄ
Prioritetas 9 PRIORITETAS. Visuomenės švietimas ir žmogiškųjų išteklių potencialo didinimas
Kvietimo kodas 09.3.3-LMT-K-712-16

Mokslinio tyrimo tema “Precizinės ilgio matavimo sistemos vibroatsparumo bandymai”. Tikslas yra vidinių ir išorinių dinaminių ir terminių veiksnių, įtakojančių precizinės ilgio matavimo sistemos paklaidas dinaminiame režime, pobūdžio ir dydžių nustatymas. Projekto metu aktyviai bus bendradarbiaujama su pramone.Kokybinis ir kiekybinis precizinio linijinių dydžių matavimo proceso determinantų aprašymas reikalauja vienalaikio sudėtingų modelių ir jų tyrimo metodų panaudojimo. Tiriant tokių sistemų savybes, kompleksiškai taikomi analitiniai, skaitiniai, inžineriniai, o taip pat fiziniai modeliai. Tai pirmiausia pasakytina apie tampriųjų ir temperatūrinių deformacijų įtakos matavimo tikslumui įvertinimą, geometrinių, optinių, dinaminių ir kt. paklaidų kompensavimą, matavimo signalų apdorojimą ir kt. Ypač tai svarbu sistemoms, veikiamoms plataus spektro seisminių žadinimų, nevienalyčių temperatūrinių laukų, elektromagnetinių trikdžių, ir kitų poveikių.Preciziniuose keitikliuose vykstančių procesų tyrimui gerai tinka ACES metodologija (angl.: analytical, computational and experimental solution methodology), kuri numato integruotą analitinių, kompiuterinių (skaitinių) ir eksperimentinių tyrimo įrankių/metodų panaudojimą hibridizuotų sprendimų radimui, siekiant pagerinti turimus (esamus) rezultatus arba validuoti duomenis, gautus naudojant kitas metodologijas.Projekto metu bus modeliuojami ir eksperimentiškai tiriami precizinės ilgio matavimo sistemos matavimo procesą įtakojantys dinaminiai reiškiniai.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2019-06-20
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas Taip (2019-08-20)
2. Naudos ir kokybės vertinimas Taip (2019-09-27) 81.00
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 2 816,33 Eur
Prašoma finansavimo suma: 2 816,33 Eur

Sutarties informacija

Sutarties pasirašymo diena: 2019-10-14
Sutarties galiojimo pabaiga: 2020-06-10
Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
2 816,33 2 816,33 2 816,33 2 816,33

Stebėsenos rodiklių pasiekimai

Eilės numeris Stebėsenos rodiklio pavadinimas Matavimo vienetas Siektina reikšmė pasirašytose projektų sutartyse Pasiekta reikšmė
1 Tyrėjai, kurie dalyvavo ESF veiklose, skirtose mokytis pagal neformaliojo švietimo programas 1.00 1.00 1.00

Paskutinė atnaujinimo data: 2020-07-06 07:46

Susiję įrašai