Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.

Privatumo politika
Spausdinti

Finansavimas

Partnerių tarptautinėm MTEPI iniciatyvoms lazerinių technologijų kūrimo ir jų taikymo įvairiuose srityje paieška EĮT renginiuose

Nr. 01.2.1-LVPA-T-844-01-0041

Paraiškos būsena:
Nesudaryta sutartis
Vykdytojas UAB "Femtika"
Regionas Vilniaus miesto
Kvietimo kodas

UAB „Fimtika“ (toliau - Femtika) yra organizacija, veikianti fizinių ir technologinių mokslų, inovacijų, žinių visuomenės, mokslinių tyrimų, mokslo, studijų ir verslo bendradarbiavimo srityse. Įmonė vysto veiklą taikomųjų mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros srityje, bei padeda komercializuoti mokslo ir studijų įstaigų atliekamų mokslinių tyrimų rezultatus, skatina verslo, mokslo ir studijų integraciją fizinių ir technologinių mokslų srityje, tuo būdu prisidedant prie eksporto skatinimo, šalies konkurencingumo didinimo ir žinių pagrindu plėtojamos ekonomikos kūrimo. Femtika kuria technologijas ir įrenginius įgalinančias 3D mikrogamybą, panaudojant femtosekundinio lazerio spinduliuotę. Taip pat ruošia inovatyvius sprendimus pramoniniams bei akademiniams taikymams 3D lazerinio mikroapdirbimo procesų srityje, teikia prototipų modeliavimo, gamybos ir kitas su fotonikos technologijomis susijusias MTEPI ir inovacijų paramos paslaugas (detaliau: https://www.femtika.lt/about-us/). Siekiant išlikti konkurencingais, nepakanka vidinių išteklių, reikalingų efektyviai plėtoti MTEPI veiklas ir paslaugas. Projekto tikslas – plėtoti tarptautinę partnerystę ir tinklaveiką, per EĮT ieškant galimybių dalyvauti tarptautinėse ES MTEPI iniciatyvose. Projekto metu planuojama dalyvauti 6-se renginiuose. Dalyvaujant tarptautinių MTEPI veiklos iniciatyvų, apie kurias informaciją teikia EĮT organizacijos, renginiuose bus tikimasi surasti partnerių dalyvauti konkrečioje - vienoje ar keliose tarptautinėse ES MTEPI programose (Cosme; SME Intrument; Horizon2020, Eureka; Eurostars; ir pan.). Tikimasi, kad aktyvaus dalyvavimo renginiuose dėka pavyks su tarptautiniais partneriais pasirašyti nemažiau kaip vieną susitarimą – teisiškai saistančią sutartį/ susitarimą, įpareigojantį pareiškėją ir tarptautinį partnerį kartu bendradarbiaujant teikti paraiškas tarptautinėms MTEPI srities iniciatyvoms (programoms) įgyvendinti.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2018-07-10
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas
2. Naudos ir kokybės vertinimas
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 19 697,41 Eur
Prašoma finansavimo suma: 9 848,70 Eur

Sutarties informacija

Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
0,00 0,00 0,00 0,00

Susiję įrašai