BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Palankių sąlygų kūrimas vyresnio darbingo amžiaus asmenų aktyviam dalyvavimui sprendžiant socialinius ir pilietinius klausimus, didinant jų galimybes

Nr. 08.3.2-ESFA-K-415-01-0150

Paraiškos būsena:
Nesudaryta sutartis
Vykdytojas VšĮ "Inovatyvūs projektai"
Savivaldybė Lazdijų raj.
Priemonė 54+
Prioritetas 8 PRIORITETAS. Socialinės įtraukties didinimas ir kova su skurdu
Kvietimo kodas 08.3.2-ESFA-K-415-01

Projekto tikslas - padidinti vyresnio darbingo amžiaus asmenų dalyvavimą darbo rinkoje ir savanoriškoje veikloje, bei paskatins jų aktyvų dalyvavimą sprendžiant socialinius ir pilietinius klausimus. Projekto metu, bus sudaryta galimybė vyresnio darbingo amžiaus asmenims dalyvauti individualių galimybių vertinime, gauti konsultacijas, suteikiant jiems informaciją bei juos motyvuojant darbui ir savanorystei. Šiame etape, bus bandoma išgryninti šių žmonių gebėjimus, jų poreikius kvalifikacijos kėlimui ar gebėjimus verslumui, paskatinti aktyviai dalyvauti visuomeniniam gyvenime, padedant sau ir kitiems įsiliejus į savanorystę. Bus pravesti bendrųjų gebėjimų mokymai, kuriuos baigę vyresnio amžiaus asmenys turės pilną informaciją apie šiuolaikinio verslo pradžią ir jo vystymą, kai jam nereikia turėti didelio kapitalo, o užtenka panaudoti savo pomėgius ir/ar hobį, kuriuos naudojame kasdieniniame gyvenime, šiuolaikines marketingines priemones IT erdvėje, taip susikuriant darbo vietą pačiam ir skmingai save realizuojant. Kas leistų vyresnio amžiasu žmonėms pasijausti visaverčiu visuomenės nariu. Tam, kad paskatinti savanorystę, bus organizuojami renginiai, skirti suburti visuomenę per kūrųbinę prizmę, kurių tikslas užimtumo ir socialinės integracijos skatinimas per neformalųjį vaikų, jaunimo ir suaugusiųjų švietimą ir kultūrinę veiklą. Taip motyvuojant vyresnio darbingo amžiaus asmenis dalyvauti visuomenės gyvenime, teigiamam visuomenės ir darbdavių nuomonės formavimui apie vyresnio amžiaus asmenis. Taip pat, projekto įgyvendinimo metu, vyresnio darbingo amžiaus asmenys atliks svanorišką veiklą užimtumo ir socialinės integracijos skatinime per neformalųjį vaikų, jaunimo švietimą, suaugusiųjų švietimą ir kultūrinę veiklą, bei jaunimo dalyvavimo darbo rinkoje skatinime ir jo integravime į visuomeninį gyvenimą.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2016-07-20
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas Ne (2017-12-14)
2. Naudos ir kokybės vertinimas Ne (2018-01-30)
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 100 000,00 Eur
Prašoma finansavimo suma: 100 000,00 Eur

Sutarties informacija

Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
0,00 0,00 0,00 0,00

Susiję įrašai