Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.

Privatumo politika
Spausdinti

Finansavimas

Organizacijų skaitmeninė transformacija: poveikis žmonių išteklių valdymui ir darbuotojų gerovei

Nr. 09.3.3-LMT-K-712-16-0008

Paraiškos būsena:
Įgyvendinimas
Vykdytojas Kauno technologijos universitetas
Regionas
Priemonė MOKSLININKŲ, KITŲ TYRĖJŲ, STUDENTŲ MOKSLINĖS KOMPETENCIJOS UGDYMAS PER PRAKTINĘ MOKSLINĘ VEIKLĄ
Prioritetas 9 PRIORITETAS. Visuomenės švietimas ir žmogiškųjų išteklių potencialo didinimas
Kvietimo kodas 09.3.3-LMT-K-712-16

Organizacijos susiduria su vis intensyvėjančiais iššūkiais, kylančiais dėl sparčios technologijų plėtros. Siekdamos išlikti konkurencinėje kovoje, jos integruoja skaitmenines technologijas į savo procesus bei funkcijas, tame tarpe ir į žmonių išteklių valdymą (toliau - ŽIV). Iš kitos pusės, skaitmeninės transformacijos pasekoje darbuotojai patiria dualų (teigiamą ir neigimą) poveikį, kurio pasekmės ilgalaikėje perspektyvoje sietinos su bendra visuomenės gyvenimo kokybe. Visgi iki šiol mokslinėje literatūroje stinga kompleksinių empirinių tyrimų dėl to, kaip organizacijų skaitmeninė transformacija veikia ŽIV ir darbuotojų gerovę. Todėl mokslinio tyrimo problema formuluoja šiais klausimais: kaip keičiasi ŽIV dėl organizacijos skaitmeninės transformacijos? Kokį poveikį patiria darbuotojai dėl skaitmeninės transformacijos? Kokios praktikos, įgalintų mažinti technologijų sukeltą neigiamą poveikį darbuotojams?Mokslinio tyrimo tikslas – atskleisti organizacijų skaitmeninės tranformacijos poveikį ŽIV ir darbuotojų gerovei.Esminės veiklos: 1. Mokslinės literatūros skaitmeninės transformacijos poveikio ŽIV ir darbuotojų gerovei tematika rinkimas ir analizė bei teorinio modelio sudarymas.2. Tyrimo metodikos parengimas.3. Tyrimų vykdymas (interviu su už ŽIV atsakingais asmenimis bei darbuotojų apklausa).4. Tyrimo duomenų analizė ir Ataskaitos parengimas. Esminiai projekto rezultatai leis teoriškai ir empiriškai pagrįsti kokį poveikį organizacijų skaitmeninė transformacija daro ŽIV ir darbuotojų gerovei. Projektu siekiama stiprinti studento tyrimų kompetencijas.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2019-06-12
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas Taip (2019-08-19)
2. Naudos ir kokybės vertinimas Taip (2019-09-26) 60.00
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 2 008,20 Eur
Prašoma finansavimo suma: 2 008,20 Eur

Sutarties informacija

Sutarties pasirašymo diena: 2019-10-14
Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
2 008,20 2 008,20 1 004,10 1 004,10

Stebėsenos rodiklių pasiekimai

Eilės numeris Stebėsenos rodiklio pavadinimas Matavimo vienetas Siektina reikšmė pasirašytose projektų sutartyse Pasiekta reikšmė
1 Tyrėjai, kurie dalyvavo ESF veiklose, skirtose mokytis pagal neformaliojo švietimo programas 1.00 1.00 0

Paskutinė atnaujinimo data: 2019-12-17 07:40

Susiję įrašai