BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Naujų neigiamus krūvininkus pernešančių organinių puslaidininkių su "inkarinias" fragmentais sintezė ir tyrimas

Nr. 09.3.3-LMT-K-712-16-0168

Paraiškos būsena:
Įgyvendinimas
Vykdytojas Kauno technologijos universitetas
Savivaldybė
Priemonė MOKSLININKŲ, KITŲ TYRĖJŲ, STUDENTŲ MOKSLINĖS KOMPETENCIJOS UGDYMAS PER PRAKTINĘ MOKSLINĘ VEIKLĄ
Prioritetas 9 PRIORITETAS. Visuomenės švietimas ir žmogiškųjų išteklių potencialo didinimas
Kvietimo kodas 09.3.3-LMT-K-712-16

Nuolat didėjantis žmonijos energijos poreikis verčia ieškoti švaresnių ir saugesnių alternatyvų branduolinei energijai ir iškastiniam kurui. Deginant iškastinį kurą išsiskyrę degimo produktai prasideda prie klimato kaitos bei skatina visuomenės susidomėjimą alternatyviais energijos šaltiniais, kurie pakeistų naftos produktus ir akmens anglį. Fotovoltinėmis sistemomis, kurios saulės energiją verčia į elektros energiją, būtų galima pilnai patenkinti dabartinius energijos poreikius. Šiuo metu praktikoje plačiai naudojami silicio saulės elementai, tačiau susidūrus su tokiomis problemomis kaip itin gryno silicio poreikis bei sudėtinga gamyba, dėl ko išauga saulės elementų savikaina, ieškoma kitų medžiagų kurias būtų galima naudoti saulės elementų gamybai. Viena iš perspektyviausių alternatyvų yra perovskitiniai saulės elementai (PSE). Pastarųjų energijos konversijos našumas per pastaruosius 8 metus metus šoktelėjo nuo 4% iki daugiau nei 23%, šie elementai taip pat pasižymi konstrukcijos paprastumu ir maža savikaina. Prieš keletą metų pasirodę atvirkštinės struktūros PSE (p-i-n struktūra) tapo vis patrauklesni dėl jų paprastos gamybos ir geresnio stabilumo. Šiuo metu, kaip n-tipo puslaidininkiai, plačiai naudojami fulereno C60 fragmentą turintys junginiai, tačiau šio tipo medžiagų molekules yra didelės ir dėl šios priežasties pasižymi blogu kontaktu su perovskito paviršiumi, kas nulemia nepakankamai gerą krūvininkų laidumą. Vienas iš būdų užtikrinti gerą elektronų pernašą link elektrodo yra mažamolekulinių junginių su „inkariniais“ fragmentais panaudojimas. Tokio tipo junginiai galėtų sudaryti kordinacinius arba joninius ryšius su perovskito paviršiumi užtikrindami gerą kontaktą tarp paviršių kas leistų pagerinti krūvininkų pernašos greitį.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2019-06-25
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas Taip (2019-08-20)
2. Naudos ir kokybės vertinimas Taip (2019-09-27) 93.00
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 2 816,33 Eur
Prašoma finansavimo suma: 2 816,33 Eur

Sutarties informacija

Sutarties pasirašymo diena: 2019-10-15
Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
2 816,33 2 816,33 1 408,16 1 408,16

Stebėsenos rodiklių pasiekimai

Eilės numeris Stebėsenos rodiklio pavadinimas Matavimo vienetas Siektina reikšmė pasirašytose projektų sutartyse Pasiekta reikšmė
1 Tyrėjai, kurie dalyvavo ESF veiklose, skirtose mokytis pagal neformaliojo švietimo programas Skaičius 1.00 1.00

Paskutinė atnaujinimo data: 2020-05-27 07:45

Susiję įrašai