BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Naujos galimybės darbo rinkoje: vyresnio amžiaus moterų ir vyrų savanoriškos veiklos skatinimas ir organizavimas stiprinant bendruosius gebėjimus

Nr. 08.3.2-ESFA-K-415-01-0164

Paraiškos būsena:
Nesudaryta sutartis
Vykdytojas Vyrų krizių centras
Savivaldybė Kauno miesto
Priemonė 54+
Prioritetas 8 PRIORITETAS. Socialinės įtraukties didinimas ir kova su skurdu
Kvietimo kodas 08.3.2-ESFA-K-415-01

Vyrų krizių centro projektas „Naujos galimybės darbo rinkoje: vyresnio amžiaus moterų ir vyrų savanoriškos veiklos skatinimas ir organizavimas stiprinant bendruosius gebėjimus“, orientuotas į vyriškąją auditoriją, todėl į savanorišką veiklą bus stengiamasi įtraukti vyrus ir bus orientuojamasi į organizacijas bei įmones ir jų vadovus kuriose dirba vyrai. Savanoriai atliks savanoriškas veiklas organizacijose, organizuos apskritus stalus/diskusijas verslo įmonėse, įstaigose, kur dalinsis patirtimi ir skatins kitus bendraamžius jungtis į savanoriškąjį sociumą, kaip išlikimo darbo rinkoje ir sėkmingos reintegracijos perspektyvą turinčią praktiką. Projektas skirtas ne tik atkreipti visuomenės dėmesį į Lietuvoje menkai praktikuojamą savanorystę, kaip priemonę išlikti darbo rinkoje bei sėkmingiau reintegruotis, bet ir kaip pozityvią vyresnio amžiaus žmonių socialinės integracijos ir problemų sprendimo praktiką, kaip savalaikį asmens identiteto ir jo praktinės/darbinės patirties pripažinimą bei kaip vieną pačių svarbiausių tarpasmeninės saviapagalbos būdų. Projektas paskatins vyresnio amžiaus asmenis burtis į savanoriškos veiklos bendruomenes, keistis darbine patirtimi, dalintis rūpesčiais bei problemomis ir jas spręsti pasitelkiant savitarpio pagalbą. Tai puiki priemonė padėti vyresnio darbingo amžiaus asmenims atrasti savanorystę kaip metodą papildomam užimtumui, mokymuisi visą gyvenimą, kvalifikacijos kėlimui, žinių ir įgūdžių reikalingų prisitaikyti prie darbo rinkos pokyčių, įgyjimui. Kiekvienas projekto dalyvis turės galimybę dalyvauti profesionaliuose savanorių teoriniuose bei praktiniuose mokymuose, atliks savanorišką praktiką, dalyvaus bendrųjų gebėjimų stiprinime bei dalinsis asmenine socialine ir darbine patirtimi bei spręs rūpesčius susijusius su problemomis darbo rinkoje. Visi savanoriai gaus dalyvavimo mokymuose bei veiklose pažymėjimus, kas prisidės prie jų asmeninės socialinės integracinės sėkmės ir sustiprins jų darbinį statusą.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2016-07-21
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas Ne (2017-12-14)
2. Naudos ir kokybės vertinimas Ne (2018-01-30)
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 98 000,00 Eur
Prašoma finansavimo suma: 98 000,00 Eur

Sutarties informacija

Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
0,00 0,00 0,00 0,00

Susiję įrašai