Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.

Privatumo politika
Spausdinti

Finansavimas

Mokslo ir inovacijų sklaidos centro Kaune sukūrimas

Nr. 01.1.1-CPVA-V-701-20-0001

Paraiškos būsena:
Paraiškos vertinimas
Vykdytojas Mokslo ir inovacijų sklaidos centras
Regionas
Priemonė MOKSLINIŲ TYRIMŲ, EKSPERIMENTINĖS PLĖTROS IR INOVACIJŲ INFRASTRUKTŪROS PLĖTRA IR INTEGRACIJA Į EUROPINES INFRASTRUKTŪRAS
Prioritetas 1 PRIORITETAS. Mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros ir inovacijų skatinimas
Projekto sąrašo numeris 01.1.1-CPVA-V-701-20

Projekto tikslas - skatinti gyventojus (ypač vaikus ir jaunimą) domėtis mokslu, tokiu būdu prisidedant prie aktyvesnio ir įvairesnio turimos bei naujai kuriamos MTEPI infrastruktūros panaudojimo. Projektu siekiama didinti pasitikėjimą tarp mokslo ir visuomenės, išryškinti ir padėti visuomenei atrasti sąsajas tarp gamtos, technologijų, socialinių reiškinių, taip užtikrinant mokslo veiklos nuoseklumą, darnų vystymą. Padėti visuomenei prisitaikyti prie sparčiai kintančio darbo rinkos, siekiant proveržio ketvirtose pramonės revoliucijos kontekste. Skatinti gyventojų (ypač – ikimokyklinio ir mokyklinio amžiaus vaikų) informuotumą bei domėjimąsi mokslu ir technologijų karjeros perspektyvomis Lietuvoje. Ugdyti jaunąją tyrėjų ir perspektyvių specialistų kartą, kurti STEAM švietimo sistemą. Informuotumas bei domėjimasis mokslu ir technologijomis bus skatinamas įkuriant mokslo ir inovacijų sklaidos centrą (sukuriant jo infrastruktūrą). Projekto uždavinys – Kaune, Nemuno saloje sukurti Mokslo ir inovacijų sklaidos centrą. Šį Centrą kasmet aplankysiantys apie 263 tūkst. lankytojų, tarp kurių – apie 200 tūkst. ikimokyklinio ir mokyklinio amžiaus vaikų. Šis Centras taptų vienu iš traukos centrų, skatinančiu domėtis mokslu ir technologijomis. Lankytojams, ypač, ikimokyklinio ir mokyklinio amžiaus vaikams, būtų sudaromos sąlygos gilinti savo žinias, plėsti akiratį, susipažinti su teikiama informacija interaktyviu, efektyviu būdu. Įgyvendinus projektą numatoma sukurta mokslo populiarinimo infrastruktūrą, kurią sudarytų 3 tipų ekspozicijų erdvės - nuolatinių ekspozicijų, laikinųjų ekspozicijų ir virtualių projekcijų erdvės. Taip pat 4 mokiniams pritaikytos laboratorijos IT - robotikos laboratorija, Smart city laboratorija, Biologijos - chemijos laboratorija, fizikos - inžinerijos laboratorija, skirtos formalaus ir neformalaus ugdymo veikloms. Centre taip pat bus įkurtos konferencijų ir kitų mokslo populiarinimo renginių organizavimui skirtos erdvės, kavinė, suvenyrų parduotuvė.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2020-01-21
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas
2. Naudos ir kokybės vertinimas Netaikoma
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 28 742 707,91 Eur
Prašoma finansavimo suma: 18 193 000,00 Eur

Sutarties informacija

Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
0,00

Susiję įrašai