BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Kretingos miesto plėtros strategijos rengimas

Nr. 08.6.1-ESFA-T-909-02-0001

Paraiškos būsena:
Baigtas įgyvendinti
Vykdytojas Kretingos miesto vietos veiklos grupė
Savivaldybė Kretingos raj.
Priemonė Vietos plėtros strategijų rengimas
Prioritetas 8 PRIORITETAS. Socialinės įtraukties didinimas ir kova su skurdu
Kvietimo kodas 08.6.1-ESFA-T-909-02

Vienas iš pagrindinių 2014-2020 metų ES fondų investicijų veiksmų programos prioritetų yra bendruomenės inicijuojama vietos plėtra, pagrįsta principu „iš apačios į viršų“. Kretingos rajono savivaldybė ėmėsi iniciatyvos suvienyti verslo įmones, nevyriausybines organizacijas, kurios diskutuodamos padėtų atrasti būdus kaip mažinti socialinę atskirtį ir didinti užimtumą. Šiuo tikslu buvo įkurta Kretingos miesto VVG, kuri sieks pagerinti vietines įsidarbinimo galimybes ir padidinti socialinę bendruomenės integraciją, išnaudojant vietos valdžios, verslo ir bendruomenės ryšius. Šio projekto tikslas - parengti Kretingos miesto plėtros strategiją, skirtą socialinės integracijos didinimui ir užimtumo skatinimui mieste, sutelkiant vietos valdžios, verslo ir bendruomenės atstovus. Iki šiol buvo suorganizuoti 2 informaciniai susitikimai su asociacijos nariais ir vietos bendruomenės nariais, atstovaujančiais Kretingos miesto nevyriausybines organizacijas, verslo įmones, savivaldybės biudžetines įstaigas, kurios nėra asociacijos nariai. Minėtų susirinkimų metu dalyvių buvo paprašyta kaip įmanoma plačiau paskleisti informaciją apie rengiamą plėtros strategiją ir paraginti Kretingos miesto gyventojus išsakyti savo idėjas būsimiems projektams. Šiam tikslui pasiekti planuojama suorganizuoti 2 darbo grupes, kurios įtrauks dar didesnį skaičių vietos bendruomenės narių į svarstymą, kokias priemones tikslingiausia pasitelkti, sprendžiant užimtumo ir socialinės atskirties problemas. Be to, vietos bendruomenė apie plėtros strategijos rengimą bus informuojama publikuojant informaciją vietos laikraščiuose ir interneto tinklapiuose. Šiuose tinklapiuose bus sudaryta galimybė pareikšti savo nuomonę visiems vietos bendruomenės nariams. Atsižvelgiant į minėtų renginių metu surinktą informaciją, bus atlikta išsami situacijos ir bendruomenės poreikių analizė, apibendrintos ir susistemintos bendruomenės narių išsakytos idėjos bei parengta plėtros strategija.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2015-10-12
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas Taip (2015-11-26)
2. Naudos ir kokybės vertinimas
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 4 040,00 Eur
Prašoma finansavimo suma: 3 737,00 Eur

Sutarties informacija

Projekto veiklų įgyvendinimo pradžia: 2015-07-07
Projekto veiklų įgyvendinimo pabaiga: 2016-02-12
Sutarties pasirašymo diena: 2016-01-06
Sutarties galiojimo pabaiga: 2016-04-21
Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
4 040,00 3 737,00 4 040,00 3 737,00

Stebėsenos rodiklių pasiekimai

Eilės numeris Stebėsenos rodiklio pavadinimas Matavimo vienetas Siektina reikšmė pasirašytose projektų sutartyse Pasiekta reikšmė
1 Parengtos vietos plėtros strategijos Skaičius 1.00 1.00

Paskutinė atnaujinimo data: 2021-04-13 07:55

Susiję įrašai