BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Karbazolo chromoforą turinčių fosfono rūgščių su įvairaus ilgio alifatinėmis grandinėmis sintezė ir savybių nustatymas.

Nr. 09.3.3-LMT-K-712-16-0084

Paraiškos būsena:
Įgyvendinimas
Vykdytojas Kauno technologijos universitetas
Savivaldybė
Priemonė MOKSLININKŲ, KITŲ TYRĖJŲ, STUDENTŲ MOKSLINĖS KOMPETENCIJOS UGDYMAS PER PRAKTINĘ MOKSLINĘ VEIKLĄ
Prioritetas 9 PRIORITETAS. Visuomenės švietimas ir žmogiškųjų išteklių potencialo didinimas
Kvietimo kodas 09.3.3-LMT-K-712-16

Tiesioginis elektros energijos generavimas iš Saulės šviesos fotovoltinių elementų pagalbą yra neatsiejama darnaus vystymosi dalis. Siekiant sumažinti priklausomybę nuo iškastinio kuro intensyviai vykdomi saulės elementų (SE) tyrimai. Greičiausias progresas yra pasiektas perovskitiniuose saulės elementuose (PSE), kurių rekordinis efektyvumas viršijo 24%. Nepaisant aukšto efektyvumo, yra keletas problemų, susijusių su naudojamomis organinėmis skyles transportuojančiomis medžiagomis (STM). KTU Organinės chemijos katedros mokslininkų, kartu su Berlyno Helmholtzo tyrymų centro mokslininkais, buvo pasiūlyta tradicinius, liejimo budu gaunamus sluoksnius pakeisti skylėms selektyviais monosluoksniais. SE su monosluoksniu parodė aukštą efektyvumą (17,8%), kuris tik nežymiai nusileido PTAA standartui (19,2%). Vykdant šį projektą bus susintetinta serija junginių, skirtų PSE, siekiant įvertinti sujungėjo įtaką monosluoksnio formavimuisi bei galutiniam efektyvumui. Tikimasi, kad ilgesnis sujungėjas pagerins rezultatų atsikartojamumą dėl galimybės susidaryti tvarkingesnėms struktūroms, tačiau per ilgas izoliuojantis fragmentas gali padidinti varžą, taip mažinant prietaiso efektyvumą. Tokiu būdu siekiama rasti optimalų alkilinės grandinės ilgį, užtikrinantį maksimalų PSE efektyvumą. Projekto laukiamas rezultatas – skylėms selektyvūs junginiai, gebantys formuoti monosluoksnį ant oksidų paviršiaus, skirti pritaikymui PSE. Dalyvaudama šiame projekte jaunoji tyrėja pagilins savo žinias apie naujų funkcinių medžiagų kūrimą ir analizę, bei įgys kompetenciją perspektyviose organinės elektronikos ir saulės elementų srityse.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2019-06-21
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas Taip (2019-08-20)
2. Naudos ir kokybės vertinimas Taip (2019-09-27) 82.00
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 2 816,33 Eur
Prašoma finansavimo suma: 2 816,33 Eur

Sutarties informacija

Sutarties pasirašymo diena: 2019-10-15
Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
2 816,33 2 816,33 1 408,16 1 408,16

Stebėsenos rodiklių pasiekimai

Eilės numeris Stebėsenos rodiklio pavadinimas Matavimo vienetas Siektina reikšmė pasirašytose projektų sutartyse Pasiekta reikšmė
1 Tyrėjai, kurie dalyvavo ESF veiklose, skirtose mokytis pagal neformaliojo švietimo programas 1.00 1.00 1.00

Paskutinė atnaujinimo data: 2020-07-06 07:46

Susiję įrašai