BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Inovatyvus edukacinis žaidimas susietas su mokymosi programa bei leidžiantis stebėti ir tobulinti vaiko mokymosi procesą

Nr. J05-LVPA-K-03-0135

Paraiškos būsena:
Nesudaryta sutartis
Vykdytojas UAB "Gudročiai"
Savivaldybė Vilniaus miesto
Priemonė Intelektas. Bendri mokslo–verslo projektai
Prioritetas 1 PRIORITETAS. Mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros ir inovacijų skatinimas
Kvietimo kodas J05-LVPA-K-03

Projekto metu bus kuriamas edukacinis žaidimas vaikams, skirtas ne tik lavinti vaiko gebėjimus, bet ir koreguoti žaidimo modulius tiek iš tėvų, tiek iš mokytojų pusės „Gudročiai“. Žaidimas bus susietas su mokymosi programa, taip pat numatoma, kad sukurtas produktas bus lengvai modifikuojamas, individualius modulius pritaikant ir kitoms nei Lietuva rinkoms. Kompiuteriniai žaidimai per pastarąjį dešimtmetį daugeliui tapo kasdiene pramoga ir tai yra antras populiariausias laisvalaikio leidimo būdas po televizijos. Nors ir yra atliktas ne vienas tyrimas įrodantis kompiuterinių žaidimų naudą, tokią kaip reakcijos pagreitėjimas, mąstymas stresinėse situacijose, socialinių įgūdžių lavinimas, motorika ir pan., besaikis laiko leidimas žaidžiant kompiuterinius žaidimus kelia nerimą ir artimiesiems, ir medikų/psichiatrų bendruomenei, kaip grėsmė priklausomybei atsirasti. Komanda, dirbdama ties produkto idėja, išvystė žaidimo maketą, kuris puikiai veikia, tačiau reikalingi tyrimai, kurie leistų užtikrinti, kad žaidimas, esantis maketo stadijoje, veiks lygiagrečiai su mokymosi programa.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2017-10-02
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas
2. Naudos ir kokybės vertinimas
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 262 468,00 Eur
Prašoma finansavimo suma: 166 959,00 Eur

Sutarties informacija

Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
0,00 0,00 0,00 0,00

Susiję įrašai