BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Inovatyvaus ir aukštos pridėtinės vertės vandens nuotekų valymo įrenginio, naudojant biofiltrus ir kitus įtaisus sukūrimas

Nr. J05-LVPA-K-03-0027

Paraiškos būsena:
Nesudaryta sutartis
Vykdytojas UAB "Baltic Fence"
Savivaldybė Vilniaus raj.
Priemonė Intelektas. Bendri mokslo–verslo projektai
Prioritetas 1 PRIORITETAS. Mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros ir inovacijų skatinimas
Kvietimo kodas J05-LVPA-K-03

UAB ,,Baltic Fence“ yra nuo 2009 m. veikianti įmonė, kuri prekiauja juodais metalais bei aktyviai domisi naujomis technologijomis. Siekiant didinti įmonės konkurencingumą ir produktų pasiūlą bei įeiti į naują rinkos segmentą, teikiamas projektas ,,Inovatyvaus ir aukštos pridėtinės vertės vandens nuotekų valymo įrenginio, naudojant biofiltrus ir kitus įtaisus, sukūrimas". UAB ,,Baltic Fence“, šio projekto pagalba planuoja plėsti verslą ir įgyvendinti savo verslo viziją bei Lietuvos rinkai pasiūlyti visiškai inovatyvų produktą, kurio pagrindu bus teikiama inovatyvi paslaugą. Projekto tikslinė grupė – bet kokio pobūdžio juridinis asmuo, kuriam gali prireikti vandens nuotekų valymo paslaugų (šilumos tinklai, geležinkeliai, chemijos pramonės įmonės, uostai, oro uostai, naftos perdirbimo įmonės, logistikos centrai, autoplovyklos, autoservisai). Produktas bei paslauga bus inovatyvūs įmonės bei Lietuvos rinkos lygmeniu. Valymo įrenginys susidės iš biofiltrų ir įtaisų: • Biofiltruose mikroorganizmai teiks toksinių medžiagų (etilenglikolių, fenolių, organinių chloro junginių, naftos produktų) irimą. • Kiti įtaisai filtruos nuotekas nuo geležies,sunkiųjų metalų ir srutų. Nuotekų valymo įrenginio su biofiltrais ir kitais įrenginiais valymo paslauga bus patraukti potencialiems klientams, nes ji bus ekologiška, efektyvi bei ekonomiškai efektyvesnė, kompaktiškesnė bei universalesnė negu šiuo metu rinkoje rinkoje egzistuojančios nuotekų valymo paslaugos. Projekto trukmė - 24 mėnesiai.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2017-09-29
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas Ne (2017-11-20)
2. Naudos ir kokybės vertinimas
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 0,00 Eur
Prašoma finansavimo suma: 0,00 Eur

Sutarties informacija

Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
0,00 0,00 0,00 0,00

Susiję įrašai