Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.

Privatumo politika
Spausdinti

Finansavimas

Aukšto dažnio virpesių ir nanotechnologijų panaudojimas kuriant naftos ir jos produktų gamybos bei jų atliekų perdirbimo sistemą

Nr. J05-LVPA-K-03-0136

Paraiškos būsena:
Nesudaryta sutartis
Vykdytojas UAB "JUMPS"
Regionas Jonavos raj.
Priemonė Intelektas. Bendri mokslo–verslo projektai
Prioritetas 1 PRIORITETAS. Mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros ir inovacijų skatinimas
Kvietimo kodas J05-LVPA-K-03

UAB „JUMPS“ ir KTU ketina įgyvendinti projektą „Aukšto dažnio virpesių ir nanotechnologijų panaudojimas kuriant naftos ir jos produktų gamybos bei jų atliekų perdirbimo sistemą“, kurio metu numatoma sukurti ir realios gamybos sąlygomis išbandyti aukšto dažnio virpesių ir nanotechnologijų (ADVN) sistemos prototipą, skirtą naftos ir jos produktų bei jų atliekų perdirbimui, susidedančią iš naftos ir jos produktų bei jų atliekų valymo ir homogeninės struktūros paruošimo, aukšto dažnio skysčių maišytuvo kavitacinio proceso realizavimui bei sieringų junginių minimizavimui, taip pat iš įrangos distiliavimo proceso efektyvumui padidinti panaudojant nanotechnologijas orientuotas į tarpmolekulinių jėgų sąveiką, tikslu išgauti ekologinius produktus su minimalia energijos sąnauda galutinio produkto vienetui, veikiančią gamybinėmis sąlygomis sukurti šviesiųjų naftos produktų kurą iš naftos ir naftos produktų atliekų, kurie pažymėtų geresnėmis kokybinėmis savybinėmis, taip pat mažiau terštų aplinką ir pan.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2017-10-03
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas Ne (2017-12-06)
2. Naudos ir kokybės vertinimas
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 0,00 Eur
Prašoma finansavimo suma: 0,00 Eur

Sutarties informacija

Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
0,00 0,00 0,00 0,00

Susiję įrašai