BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Asmenų virš 54 m. savanorystės ir užimtumo skatinimas Vilniaus apskrityje, įgyvendinant kompleksinį paslaugų teikimo modelį ("Pilnatvės metai")

Nr. 08.3.2-ESFA-K-415-01-0105

Paraiškos būsena:
Nesudaryta sutartis
Vykdytojas Asociacija "Iniciatyvų tinklas"
Savivaldybė Vilniaus miesto
Priemonė 54+
Prioritetas 8 PRIORITETAS. Socialinės įtraukties didinimas ir kova su skurdu
Kvietimo kodas 08.3.2-ESFA-K-415-01

Projekto tikslinę grupę (TG) sudarys vyresnio darbingo (vyresnių nei 54 m.) amžiaus asmenys. Pagrindinės problemos, su kuriomis susiduria projekto TG atstovai, susijusios su aktyvumo sumažėjimu, dažniau pasitaikančiomis sveikatos problemomis, konkurencingumą praradusiais įgūdžiais, nepasitikėjimu savo jėgomis bei neigiamu visuomenės ir darbdavių požiūriu. Projekto veiklos yra skirtos paskatinti vyresnių darbingo amžiaus žmonių užimtumą, pilietiškumą bei įsitraukimą į darbo rinką, mokymosi visą gyvenimą ir savanoriškas veiklas, vystant bendruomeninius ryšius, organizuojant savipagalbos veiklas bei, savipagalbos ir savanoriškos socialinės veiklos pagrindu, sukuriant ieškančiųjų kvalifikuoto darbo klubą/bendruomenę. Projekto uždaviniai: -Įvertinti vyresnio darbingo amžiaus asmenų galimybes ir gebėjimus dalyvauti darbo rinkoje; Aktyviai paskatinti ir sudaryti palankias sąlygas vyresnio darbingo amžiaus žmonėms pažinti savanoriškos veiklos teikiamą naudą bei ugdyti savo pilietinius, bendruosius bei profesinius gebėjimus; -Sudaryti sąlygas projekto tikslinės grupės (TG) dalyviams atnaujinti ir tobulinti savo bendruosius gebėjimus, organizuojant bendrųjų gebėjimų ugdymo veiklas ir supažindinant su mokymosi visą gyvenimą veiklomis; -Mažinti vyresnio amžiaus žmonių diskriminaciją, kelti šios grupės asmenų pasitikėjimą savo jėgomis, ugdyti bendruomeniškumą, kuriant teigiamą vyresnio darbingo amžiaus asmenų įvaizdį visuomenėje. Projekto veiklos: -Individualus TG konsultavimas, poreikių vertinimas, motyvavimas, karjeros planavimas; -Asmeninių kompetencijų tobulinimas, motyvavimas, skatinant savanorystę ir užimtumą; -Savanoriško darbo, tarpusavio pagalbos grupių organizavimas, savanorystės mokymai; -Vyresnio darbingo amžiaus savanorių klubo steigimas, ieškantiems kvalifikuoto darbo; -TG narių bendrųjų gebėjimų ugdymas asmeninių finansų, skaitmeninėje, socialinėje, pilietinėje ir verslumo srityje; -Švietėjiška veikla, renginiai.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2017-09-18
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas Ne (2017-12-05)
2. Naudos ir kokybės vertinimas Ne (2018-01-30)
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 74 309,93 Eur
Prašoma finansavimo suma: 71 309,93 Eur

Sutarties informacija

Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
0,00 0,00 0,00 0,00

Susiję įrašai