Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.

Privatumo politika
Spausdinti

Finansavimas

Kvietimas teikti paraiškas antram etapui pagal priemonę „Intelektas. Bendri mokslo–verslo projektai“ Nr. 01

Nr. J05-LVPA-K-01

Atnaujinimo data: 2018-12-14
Paskelbimo data
2016-07-15 09:00
Atnaujinimo data
2018-12-14
Priemonė
Paraiškos pateikimo terminas
2016-09-15 16:00
Didžiausia galima projektui skirti finansavimo lėšų suma
4 200 000,00 Eur
Kvietimui numatytas finansavimas
60 006 000,00 Eur
Prašomas finansavimas Skirtas finansavimas
mln. Eur mln. Eur

Finansavimo skyrimas

Finansavimo tikslas

Paskatinti šalies įmones investuoti į inovaciniams gaminiams, paslaugoms ar procesams kurti reikalingus mokslinius tyrimus ir eksperimentinę plėtrą (toliau – MTEP), taip pat paskatinti įmonių plėtrą ir naujų inovacinių įmonių steigimąsi investuojant į MTEP ir inovacijų infrastruktūros kūrimą ir plėtrą.

Finansuojamos veiklos

  • Moksliniai tyrimai ir inovacijos

Remiamos veiklos

- MTEP;
- įmonių pradinės investicijos, kuriomis kuriama naujos ar plečiama esamos įmonės MTEP ir inovacijų infrastruktūra, kuri nėra prieinama viešai arba klasteriuose. Viešai prieinama infrastruktūra laikoma tokia infrastruktūra, kuri įtraukta į Atviros prieigos centrų registrą, skelbiamą interneto svetainėje http://www.mita.lt/lt/inovacijos/atviros-prieigos-centrai/. Klasteriuose prieinama infrastruktūra laikoma tokia infrastruktūra, kuri finansuota Ekonomikos augimo veiksmų programos VP2-1.4-ŪM-02-K priemonės „Inoklaster LT+“ lėšomis ir kuriai taikomi 2007–2013 m. finansavimo laikotarpio tęstinumo reikalavimai (informacija apie klasteriuose prieinamą infrastruktūrą skelbiama įgyvendinančiosios institucijos interneto svetainėje www.lvpa.lt ir Ūkio ministerijos interneto svetainėje www.ukmin.lt). Viešai arba klasteriuose prieinama MTEP ir inovacijų infrastruktūra laikoma tokia infrastruktūra, kuria naudojimasis yra efektyvus, t. y. naudojimasis tokia infrastruktūra nėra 10 procentų ir daugiau brangesnis nei įrangos įsigijimas. Jeigu tam tikriems MTEP atlikti reikalinga akredituota MTEP ir inovacijų infrastruktūra, tuomet papildomai laikoma, kad viešai arba klasteriuose prieinama MTEP ir inovacijų infrastruktūra laikoma tokia infrastruktūra, kuri yra akredituota teisės aktų nustatyta tvarka).

Projektų konkursas vykdomas dviem etapais. Pirmajame konkurse etape vertinama projekto atitiktis bendriesiems reikalavimams, nurodytiems Aprašo 1 priedo 1.1 ir 1.2 papunkčiuose, ir Aprašo 24.2 papunktyje nurodytam specialiajam projektų atrankos kriterijui. Pirmajame konkurso etape atrenkamos paraiškos, atitikusios bendruosius reikalavimus, nurodytus Aprašo 1 priedo 1.1 ir 1.2 papunkčiuose, ir Aprašo 24.2 papunktyje nurodytą specialųjį projektų atrankos kriterijų. Po pirmojo konkurso etapo atrinkti pareiškėjai kviečiami dalyvauti antrajame konkurso etape, kurio metu atliekamas projekto tinkamumo finansuoti vertinimas Projektų taisyklių keturioliktajame ir penkioliktajame skirsniuose nustatyta tvarka pagal Aprašo 1 priede nustatytus reikalavimus ir projekto naudos ir kokybės vertinimas Projektų taisyklių keturioliktajame ir šešioliktajame skirsniuose nustatyta tvarka pagal Aprašo 26 punkte ir Aprašo 2 priede nustatytus reikalavimus.

Galimi pareiškėjai

Privatieji juridiniai asmenys (išskyrus mokslo ir studijų institucijas);

viešosios įstaigos, vykdančios MTEP veiklas (išskyrus mokslo ir studijų institucijas).

Galimi pareiškėjai

  • Verslas
  • Viešasis sektorius

Atrankos būdas

Konkursas

Paraiškų pateikimo būdas

Paraiška turi būti atsiųsta pašto siunta naudojantis pašto paslaugų teikėjų teikiamomis paslaugomis arba pristatyta į viešosios įstaigos Lietuvos verslo paramos agentūros (toliau – LVPA) priimamąjį, Savanorių pr. 28, LT-03116 Vilnius, kartu pateikiant ir jos elektroninę laikmeną.

Siunčiant registruotąja pašto siunta, paraiškos turi būti įteiktos pašto paslaugų teikėjui ne vėliau kaip iki 2016 m. rugsėjo 15 d. 24:00 val.

Jei paraiška siunčiama ne registruotąja pašto siunta, ji turi būti pristatyta į viešąją įstaigą Lietuvos verslo paramos agentūrą iki 2016 m. rugsėjo 15 d. 16:00 val.

LVPA neprisiima atsakomybės dėl ne laiku pristatytų paraiškų.

Susiję dokumentai

Priedai

11

Redakcijos

11
Projektų administravimo ir finansavimo taisyklės 
Dokumentas priimtas: 2014-10-08 Dokumento kategorija Taisyklės, Nacionaliniai teisės aktai Dokumentą priėmė: Finansų ministerija
Kvietimas teikti paraiškas II etapui pagal priemonę „Intelektas. Bendri mokslo-verslo projektai“ 
Dokumentas priimtas: 2016-07-15 Dokumentą priėmė: Lietuvos verslo paramos agentūra

Priedai

2
Iš dalies užpildyta priemonės „Intelektas. Bendri mokslo-verslo projektai“ paraiškos forma  
Dokumentas priimtas: 2016-03-07 Dokumentą priėmė: Lietuvos verslo paramos agentūra
Klasterių įrangos sąrašas  
Dokumentas priimtas: 2015-12-28 Dokumentą priėmė: Lietuvos verslo paramos agentūra
Verslo plano finansinės dalies pildymo instrukcija (bus aktualu antrame paraiškų vertinimo etape)  
Dokumentas priimtas: 2015-12-28 Dokumentą priėmė: Lietuvos verslo paramos agentūra

Priedai

2
MTEP verslo planas 
Dokumentas priimtas: 2015-12-23 Dokumentą priėmė: Lietuvos verslo paramos agentūra

Kontaktai

LVPA Komunikacijos skyriaus vyresnysis informavimo specialistas Deividas Petrulevičius, el. p. d.petrulevicius@lvpa.lt, tel. (8 5) 268 7411.

LVPA Mokslo ir inovacijų projektų skyriaus l. e. p. vedėjo pavaduotoja Jūratė Jakaitienė. el. p. j.jakaitiene@lvpa.lt, tel. (8 5) 268 7413

LVPA Mokslo ir inovacijų projektų skyriaus vyresnysis projektų vadovas Vytaras Tamašauskas. el. p. v.tamasauskas@lvpa.lt,  tel. (8 5) 203 4869

LVPA Mokslo ir inovacijų projektų skyriaus projektų vadovė Lina Mačiūnienė, el. p. l.maciuniene@lvpa.lt, tel. (8 5) 268 7420

LVPA Mokslo ir inovacijų projektų skyriaus vedėja Sigita Trinkūnaitė, el. p. s.trinkunaite@lvpa.lt, tel. (8 5) 268 7434

LVPA Komunikacijos skyriaus vedėja Eglė Žemaitienė, el. p. e.zemaitiene@lvpa.lt, tel. (8 5) 210 9091.

LVPA Komunikacijos skyriaus vyresnioji informavimo specialistė Sigita Varsackytė, el. p. s.varsackyte@lvpa.lt, tel. (8 5) 203 4866.