BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Informacija apie duomenų mainų svetainę

Duomenų mainų svetainės internetinis adresas: https://dms2014.finmin.lt

SVARBU: Tolimesni PE3 pokyčiai DMS ir SFMIS2014 nuo 2020 08 27 

Po dalies patobulinimų įdiegimo dar viena trečiojo plėtros etapo dalis kaip tik šiuo metu baigiama derinti.

Šįkart pokyčius pajus didesnė dalis projektų vykdytojų bei projektus administruojančių darbuotojų, kadangi dar labiau išplečiamos DMS galimybės teikiant reikalingus projekto duomenis tiesiogiai per DMS lengviau ir paprasčiau: mokymų grafiko ir lankomumo suvestinės pildymas ir teikimas, bei ataskaitos po projekto užbaigimo pildymo ir teikimo sugrįžimas, tik šįkart, tobulesnės ir ne trumpam. Taip pat dar keletas patobulinimų stebėsenos rodiklių žinynuose ir planuose, pasiekimų skaičiavimuose. Kviečiame susipažinti su detalesne informacija čia.

SVARBU: Informuojame, kad liepos 30 d. įdiegti Duomenų mainų svetainės (DMS) nauji funkcionalumai, aktualūs projektų vykdytojams, teikiantiems projekto dalyvių informaciją, įgyvendinantiems finansinių priemonių projektus bei projektus pagal Naujos galimybės LT, Verslo klasteris LT ir Inogeb LT priemones:

 • papildyta mokėjimo prašymo forma naujomis dalimis „GNG (galutinių naudos gavėjų) sąrašas“ ir „Duomenų koregavimai“. Šios dalys bus matomos ir pildomos tik tiems projektų vykdytojams, kuriems projekto sutartyje yra numatytas šių duomenų teikimas, tai yra finansinių priemonių projektams ir priemonių Naujos galimybės LT, Verslo klasteris LT ir Inogeb LT projektams, kuriuose numatytas grupinis įmonių dalyvavimas.
 • Finansinių priemonių projektų vykdytojai pagaliau turės galimybę pildyti mokėjimo prašymą tiesiogiai prisijungę prie DMS. Vietoje dviejų dokumentų – mokėjimo prašymo ir „ketvirtinės ataskaitos“ nuo šiol projektų vykdytojai viską pateiks kartu su mokėjimo prašymu.
 • realizuotas rodiklių P.B.202-205, P.B.228-229 automatinis skaičiavimas pagal suvestus ar įkeltus galutinių naudos gavėjų duomenis. Pildant mokėjimo prašymą, dalyje „Rodikliai“, šių rodiklių reikšmės bus užpildomos automatiškai.
 • Patogesniam ir greitesniam darbui su projekto dalyviais, realizuojamas projekto dalyvių anketinių duomenų ir rezultatų įkėlimas į DMS ne tik PDF formatu, bet ir XML formatu. Papildomai įvesta telefono numerio kontrolė – galima įvesti tik skaičius (be simbolių ir tarpų).
 • Taip pat patobulintas projekto dalyvio rezultato nustatymo algoritmas. Pateikiant dalyvių rezultatų duomenis, jei dalyvis neatitinka nei vieno rezultato, reikės nurodyti tik dalyvavimo veiklose pabaigos datą. Duomenų tikrinimo metu R8 rezultatas bus parenkamas automatiškai, jeigu nebuvo nurodytas kitas rezultatas.

MOKYMŲ MEDŽIAGA:

 1. Bendras DMS pristatymas
 2. DMS naudotojų administravimas
 3. Prisijungimas prie DMS
 4. Paraiškos teikimas per DMS
 5. DMS sutarties informacija
 6. Projekto pirkimų plano teikimas ir tikslinimas DMS
 7. Projekto pirkimų plano keitimas ir keitimo tikslinimas DMS
 8. Pirkimų faktinių duomenų teikimas ir keitimas DMS
 9. AMP teikimas ir tikslinimas
 10. TMP/GMP teikimas ir tikslinimas
 11. TMP/GMP teikimas ir tikslinimas, kai teikiamas GNG sąrašas
 12. TMP/GMP teikimas ir tikslinimas FP projektams
 13. SA pranešimo teikimas per DMS
 14. Pranešimai
 15. NAUJA Mokymų grafikas 
 16. NAUJA Dalyvių anketiniai duomenys
 17. NAUJA Lankomumo suvestinė
 18. NAUJA Dalyvių rezultatų duomenys
 19. NAUJA Ataskaitos po užbaigimo 

Perkėlus DMS į naują platformą, atsisakoma jos palaikymo Internet Explorer naršyklėje. Ši naršyklė nebepalaikoma daugelio naujų platformų. Rekomenduojame darbui su DMS2014 naudoti šias naršykles:

• Microsoft Edge (nuo 1 versijos)

• Google Chrome (nuo 35 versijos)

• Mozilla Firefox (nuo 17 versijos)

• Apple Safari (nuo 7 versijos. Tik macOS.)
Detalesnė informacija apie rekomenduojamas naudoti naršykles pateikiama čia.

DMS2014 bendrieji dokumentai:

Pastaba: Pranešimas projektų vykdytojams, teikiantiems projektų dalyvių duomenis


Puslapis atnaujintas 2020 Rugsėjo 30 d.


Susiję dokumentai

2019-05-13

Duomenų mainų svetainės naudotojo įgaliojimo forma

DOCX (23.3 KB)
Dokumento kategorija Formos
Dokumentą priėmė: Finansų ministerija

2014-10-08

Versijos

11

Redakcijos

11

Projektų administravimo ir finansavimo taisyklės

Nuoroda
Dokumento kategorija Nacionaliniai teisės aktai
Dokumentą priėmė: Finansų ministerija